Augmentácia - Bolesť a necitlivosť po operácii

Anonymné
anna50013
· Vytvorené: 15. 3. 2011 · Posledná odpoveď 8. 12. 2012

Dobrý deň, mám otázku ohľadne bolesti a stavu prsníkov 6 dní po operácii, ľavý prsník má iný tvar ako pravý , je necitlivý a dosť bolí, je to normálne?

V podtstate by ma zaujímalo čo sa deje vlastne s implantátmi v týchto prvých dňoch po operácii, kedy sú vlastne prirastené a čo je ešte "normálne" a čo nie, ďakujem.

4 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    Carmen187000
    8. 12. 2012

    Ahoj. Vidim ze si mala podobny problem ako mam ja teraz. Ak by sa ti dalo mohla by si mi napisat v com bol tvoj problem?

  • Anonymné
    natali
    1. 10. 2012

    Dobrý deň. Som rok aj pol po augmentácií a začal ma pobolievať pravý prsník ..dolná časť je v poriadku ale v hornej časti cítim miernu bolesť. Viete mi takto poradiť o čo môže ísť?dakujem za odpoved

  • Anonymné
    meegi
    11. 6. 2012

    dobry den, som presne 3 tyzden po op. a stale mam bolesti.nakolko som mierne plnostihlej postavy vzdy som chcela mat velke prsia a hlave mala som velmi vyraznu asymetriu. rozhodla som sa pre zakrok, bola som nakonzultacii, ale ako bude vyzerat vysledok po zakroku so mnou nikto nerozoberal. chcela som mat plny bujny dekolt. operater mi odporucil 750 ml imp.( vacsie prso prisposobovali impl. ) prsia mam na dotyk tvrde, stale opuchnute, pocitujem neustale bolest a tlak v hrudi. ( ako dlho ? ) stichy mam stale.( vyber vraj az o 2 tyzd. ) nosim stahovaciu podprsenku ktoru som dostala na klinike. prsniky ma trocha rozdielneho tvaru a hlavne bradavku mam na jednom nizsie ako na druhom. ( jedna sa mi dokonca zda ako keby tym tlakom natiahnuta ) tak isto rez je na jednej strane neviditelny je pod prsom na druhom ovela pod nim. vraj je tento objem malo pouzivany napriek tomu sa mi stale zda ze mam prsia male.( cakala som ovela bujnejsiu dekolt ) poprosim o nazor z praxe. vopred dakujem.

  • MUDr. Jaroslav Hirňák

    · 15. 3. 2011

    Dobrý večer.
    Toto všetko je predmetom-náplňou konzultácie a otázky,na ktoré požadujete odpoveď by mal zodpovedať Váš chirurg.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama