Anatomické alebo guľaté implantáty

Anatomické alebo guľaté implantáty

Ria123  |  Visitor  |  Bratislava
Dobrý deň,
Prosím vás chcem sa spýtať, ktoré z impantatov Motiva round alebo ergonomické sa viac rozlievaju pri ľahnuti?
Chcela by som prirodzený výsledok avšak zároveň nechcem aby aby sa mi v lezme roztiekli ako som počula už od viacerych kociek a zároveň chcem mat aj pekný plny výstrih. Základ mám veľmi malé A, 175cm a 54kg.
Poraďte mi prosím po akom type mám skôr siahnuť, ďakujem :)
MUDr. Jozef Fedeleš PhD.  |  Premium member  |  Plastická chirurgia  |  Bratislava
  • 133 odpovedí
  • 42 Páči sa mi to
Dobrý deň Ria , pokiaľ je zvolená precízna operačná technika, potom sa nemusíte báť roztečenia. Treba si vybrať chirurga , ktorý má bohaté skúsenosti s implantátmi Motiva. Treba podotknút , že nie každý rovnaký implántat ( značka a tvar ) je vhodný pre každého, preto je dôlezitá konzultácia s chirurgom. Každý implantát má určité riziko komplikácií, a taktiež nie každý jedinec má rovnakú kvalitu mäkkých tkanív, čo je nutné aby klientka vedela už pred operáciou. S pozdravom, Fedeleš
Súvisiace skúsenosti
Augmentácia prsníkov, Bratislava
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)
  Stojí to za to
Vždy som snívala mať pekné prsia a tento rok som si môj sen konečne splnila. Pri výbere kliniky som sa rozhodovala podľa značky implantátov, chcela som značku Motiva, ktoré sú veľmi prirodzené, na... Viac 
Zväčšenie pŕs implantátmi Motiva 360 ml
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)
  Stojí to za to
Moje meno je Simona a zväčšenie pŕs bol vždy môj sen, odkedy som si uvedomila, že moje prsia už asi ostanú naozaj malé. Na prvej konzultácií pán doktor Dziuban zisťoval otázkami môj zdravotný stav,... Viac 

Súvisiace videá

Odborníci vo vašom okolí