Asymetria prsníkov po augmentácii

Anonymné
Erika89792
Bratislava · Vytvorené: 10. 4. 2018 · Posledná odpoveď 23. 4. 2018

Dobry den, chcela by som sa spytat na nazor ci prsniky vyzeraju normalne, lebo ja si vidim asymetriu a dokonca mam jedno citlivejsie ako druhe. som 5mesiacov od operacie. mam motiva full profil 400ml.pod svalom. :(mam pocit ze mi jedno klesa.

3 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    Sisska333
    23. 4. 2018
    Najlepší komentár

    Ahoj podľa máš naozaj krásne prsia, doktor ma tiež upozornil že býva jemná asymetria aj u prirodzených pŕs ale u teba ju nevidím :) užívaj si to :)

  • Anonymné
    nika300306
    11. 4. 2018

    Ahoj ? aj podľa mna máš krásne prsia. Ale ak máš nejaké pochybnosti, tak sa porozpravaj s tvojim doktorom aký má na to názor. Držím palčeky ?

  • Anonymné
    kata7475808
    11. 4. 2018

    Ahoj Erika, podľa mňa máš krásne prsia a to myslím úprimne. Vyzerajú úplne normálne a hlavne prirodzene. Žiadnu asymetriu nevidím. Malé odchýlky sú v poriadku i pri prirodzených prsiach. Nikdy nemáš oba úplne identické. Je normálne, že si prsia asi viac všímaš a skúmaš než pred tým. Ale podľa mňa na nich skutočne nie je nič nezvyčajné. A to, že máš zvýšenú citlivosť prsníkov je v poriadku. Si po augmentácii ešte len 5 mesiacov, to ešte asi nejaký čas potrvá. Na druhú stranu po 5 mesiacoch nemáš žiadne viditeľné jazvy, to je predsa paráda :)

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama