Bolesť a augmentácia

Anonymné
Daniela356027
· Vytvorené: 2. 5. 2016 · Posledná odpoveď 9. 8. 2020

Dobrý den. 23.5. idem na zväčšenie pŕs. Žienky alebo pani doktori, ktorí máte s skúsenosti prosím koľko ma to bude intenzívne bolieť, ze budem len ležať? A za aký mozem normálne fungovať (šoférovať atd). Dakujem tisíc krát za odpovede!

10 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Liana932499
    9. 8. 2020

    Ahojky. Vo štvrtok 6.8 som podstúpila zvacsenie prs, 1 deň som bola totálne odpalená z narkózy, zvracala som.,nemohla som sa ani posadiť od bolesti. Až na nejaký tretí deň som bola schopná akotak fungovať, ale to už keď som si mohla sama dávkovať analgetika. Dnes je štvrtý deň a citim sa ako tak, šoférovanie ešte nefunguje, nemôžem celkom točiť volant v tej rýchlosti a ani s prevodovkou to neni jednoduché. Dufam, ale že bude len lepšie a lepšie. Len prosím ťa nepočúvaj ľudi ktorí tvrdia, že to neboli, sakramensky to boli. A som aj celkom rýchlo vyčerpaná :)

  • Anonymné
    Merunka647712
    29. 1. 2018

    Ahoj prosim ta máš pod zlazou ake velke implantaty

  • Anonymné
    Daniela356027
    12. 5. 2016

    Dakujem silvi :) tak sa velmi tesim. Viem, ze to bude bolieť, ale snad vydržím :)

  • Anonymné
    Silvia369763
    12. 5. 2016
    Najlepší komentár

    Ahoj Dada,
    ja som 10 dní po augmentácii, implantáty mám vložené pod prsnú žlazu, nie pod sval. Do včerajška som brala analgetiká, dnes ich už skúsim vynechať, pobolieva ešte a sú prsníky ťažké, na čo si treba zvyknúť. Koža sa tiež napína riadne :-) Snažím sa len lahké dom. práce robiť a ked sa mi žiadá si aj lahnem cez deň. Prvé 3-4 dni boli i tak velmi bolestivé, fyzicky aj psychicky ... no musím povedať každá reagujeme inak. Tolko k tomu, že s bolesťou treba rátať .. tá bude ...ale prekonáme, sme silné ženy :-) a teraz to je už ovela lepšie... a cca po 5 dňoch som sa začínala tešiť na krásny dekolt nehovoriac o tom ked som sa uvidela po prvej sprche v zrkadle :-) držím palce

  • Anonymné
    Daniela356027
    5. 5. 2016

    Dakujem za odpoved. Ja nemozem mat pod žľazu. Som velmi chuducka a základ nemám skoro žiaden...

  • Anonymné
    Daniela356027
    5. 5. 2016

    A dakujem krasne za odpovede

  • Anonymné
    Daniela356027
    5. 5. 2016

    Mam totiž 3.6. štátnice a neviem, ci sa na ne budem mocť pripravovať. Alebo ci by bolo lepsie operáciu posunut

  • Anonymné
    Mery367238
    4. 5. 2016

    Dobrý den, z postele som ok vstala po 16 hodinách, na bolesť podávajú lieky, takze žiadne extra bolesti by ste nemali pociťovať. Do prace a k šoférovaniu som sa vrátila na 7 den :-), drzim palce :-)

  • Anonymné
    ibe_7474187
    4. 5. 2016

    Dobrý deň Dada,

    intenzita pooperačnej bolesti je individuálna záležitosť. Môžu ju však znížiť polyuretánové implantáty, ktoré sa okrem ojedinelých výnimiek vkladajú priamo pod žľazu, takže nedochádza k chirurgickému narušeniu svalu ako je to pri vkladaní implantátu pod sval. To znamená miernejšiu postoperačnú traumu a rýchlejší návrat do spoločenského a pracovného života.

    S pozdravom,
    Igor Bobák, Silimed implantáty.

  • MUDr. Marek Šipka

    · 3. 5. 2016

    Dobrý deň,
    ničoho sa nemusíte báť, existujuú medikamenty, ktoré Vám bolesť stlmia. A len ležať ja nedoporučujem, ani tie bolesti by nemali byť také, že Vás to pripúta na ložko. Každopádne je to individuálne, máme mnoho klientiek, ktoré už na druhý deň boli úplne v pohodke. :) Šoférovať sa dá už na 5 deň.
    Pozdravujem a držím palce. Dr. Šipka

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama