Dovolenka pri mori- 2mes. po augmentácii- kúpanie, starostlivosť

Anonymné
lucia_gajanov1014700
Prešov · Vytvorené: 12. 4. 2021 · Posledná odpoveď 25. 5. 2021

Dobry den prajem, chcela by som sa informovat, nakolko som nenasla nikde odpoved na moju otazku. Ci je moznost po 2 mesiacoch po Augumentacii prsnikov ist na dovolenku k moru (konkretne do Dubaja,kde bude v tom case 36-38 stupnov). Je potrebne sa nejak specialne starat o jazvicky? Popripade ci cez den mozem nosit plavky (bez kostic) alebo je potrebne nosit kompresnu podprsenku, ako je to s kupanim v mori? Dakujem vopred za akekolvek informacie. Pekny den Lucia ?

2 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    anon7477132
    25. 5. 2021

    Dobrý deň,
    po augmentácii pŕs sa všeobecne odporúča bazén, sauna po 2-3 mesiacoch, v závislosti na hojeniu. Nie je dobré kľudový režim podceniť ani skracovať. Je to doba, kedy sa má implantát bezpečne uložiť v hrudníku, aby sa neposunul, a nenarušila sa podprsna ryha a nedošlo tak k vytvoreniu kapsuly okolo implantátu.
    Rovnako tak je to priestor pre zahojenie operačnej rany, aby nedošlo predčasnou aktivitou k jej otvoreniu, infekcii.

    Poradila ste s vašim lekárom?

    Pekný deň a rýchlu rekonvalescenciu, POLYTECH

  • Anonymné
    Barbora_Estheticon
    Popredný člen
    16. 5. 2021

    Zdravím Lucia,
    už ste podstúpila augmentáciu pŕs alebo sa ešte len chystáte? V jednom aj v druhom prípade Vám všetky potrebné informácie poskytne Váš operatér. Nebojte sa opýtať. Ak Vás čaká ešte len konzultácia alebo už ste po zákroku, je dobré sa na tieto otázky opýtať priamo lekára, ktorý Vám určite rád poradí a odporučí, čo bude vo Vašom prípade najlepšie. Najviac záleží, ako sa budete po operácii zotavovať a či nebudete mať nejaké komplikácie.?

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama