Má niekto skúsenosti s Euroclinic Trnava?

Anonymné
Nikolett
Bratislava · Vytvorené: 6. 8. 2015 · Posledná odpoveď 7. 9. 2021

Má niekto skúsenosti s Euroclinic Trnava? (Augmentácia prsníkov) Neviete aké sú podmienky financovania, keď zákrok spravia na splátky?

2 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    Liduska
    7. 9. 2021
    Najlepší komentár

    Som velmi spokojna s pristupom a odvedenou pracou. Operoval ma dr.Bumbera.

  • Anonymné
    Andrejka
    21. 12. 2017

    Ahoj
    Ja som bola operovana na euroclinic v Trnave a len vrelo odporucam,majitel s pani manzelkou uzasni ludia personal klobuk dole absolutne som nemala strach z OP,konzultacia a prichod na kliniku profesionalna uroven a to ze sestricka bola na izbe od rana do dalsieho rana som vnimala velmi profesionalne z ich strany.Odchadzala som poucena vsetky mozne info som dostala,brozurku ako sa starat tieto dni o seba a navyse mala som neprijemny pocit (ale to skor bola taka nervozita z noveho poprsia) a pan doktor Marsal mi ochotne zdvihol telefon a poradil..Mam po opke 5 dni o par dni prva kontrola a som uz viac menej sebestacna ale davam si pozor.Odporucam tuto kliniku naozaj ako v bavlnke..

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama