Nárok na PN po zväčšení prsníkov

Anonymné
Lola745197
Bratislava · Vytvorené: 29. 9. 2018 · Posledná odpoveď 9. 6. 2019

Ahojte silikónky a budúce silikónky :-) Čaká ma zväčšenie pŕs 21.03.2019 a potrebovala by som vedieť či je možné pri rekonvalescencii čerpať tie 2 týždne PN-ku. Niekto povie, že áno, niekto zase že nárok nemám. Ale nemocenské mi zamestnávateľ aj ja platím čiže logicky by som mala mať nárok. Zaujímali by ma Vaše skúsenosti - čerpala niektorá z Vás PN-ku po augumentácii? Ďakujem :-)

3 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    Hajkaaa
    9. 6. 2019

    neboj sa. AK tie prsia chceš, nenechaj sa odradit. lekar ti určite poradi nejake analgetika. Kludne sa ho na nejake opytaj

  • Anonymné
    Liona
    6. 3. 2019

    viete mi niekto poradit ako sa zbavit strachu z bolesti po plastickej operacii? Ako sa to rieši? AKo je to s analgetikami? Počula som o pumpičke, da sa na to použit?

  • Anonymné
    Adyt7472611
    10. 10. 2018

    Dobrý den Lola,
    na estetické operace nelze vybírat nemocenskou, pokud nemáte indikovanou operaci na pojišťovnu. Musíte si vzít u zaměstnavatele dovolenou.
    S přáním hezkého dne,
    Motiva

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama