Nespokojnosť s výsledkom po augmentácii prsníkov

Anonymné
FAQ
Praha · Vytvorené: 2. 10. 2017 · Posledná odpoveď 30. 5. 2018

Ako postupovať, pokiaľ nie som spokojná s výsledkom operácie zväčšenia prsníkov? Po akej dobe od operácie je tvar a veľkosť prsníkov už definitívny?

10 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Cajka77
    30. 5. 2018

    Prvýkrát ma operoval dr Tu na a nemala sim žiadny problém 8 rokov neviem prečo sa toto stalo teraz ale bola som inde nechcem tu dávať negatívnu recenziu . Stalo sa a asi by sa to stalo aj inde. Ktovie aky tam bol stav po14 rokoch aj tkanivá aj celkovo verím že sa to napraví . Ale asi budem voliť - resp pytat aspoň časť peňazí a dám si to preč

  • Anonymné
    Luthienn
    29. 5. 2018

    Az teraz do tretice, ich chce davat pod sval??? To uz mal na druhykrat. Akoto ze to nespravil teraz? ?

  • Anonymné
    Cajka77
    29. 5. 2018

    Presne to teraz chce urobit podat ich pod sval no nerozumiem tomu ako

  • Anonymné
    Luthienn
    29. 5. 2018

    Mal som tiez vlnky po mojej prvej operacii ale pod prsiami. Uplne struny natiahnute, strasne skarede to bolo. Ale potom som to mala masirovat a mne to uplne zmizlo, a prsia zmakli. Vraj su to nejake kalcifikaty v tkanive. Ale neviem ci by toto pomohlo tebe.

    Mala som dojem, ze ti to mali dat pod sval, a tam taketo problemy ako kapsularna kontr. alebo neprijatie implantatu su uplne mizive. Kam ti to dali nakoniec?

  • Anonymné
    Cajka77
    29. 5. 2018

    Riesila som a sam uznal ze necakal takuto velku komplikaciu. Cim dlhsie od operacie tym vacsie vlnky takze mam ist na druhu operaciu.dam si to len vybrat.uz som si bolesti uzila dost

  • Anonymné
    Luthienn
    29. 5. 2018

    Riesila si to s operaterom?
    Nejedna sa tiez len o prechodny stav?
    Pa

  • Anonymné
    Cajka77
    14. 5. 2018

    Dobry den pan doktor a ked je pacientka zohavena je, povinny operater opravu urobit,bezplatne?

  • Anonymné
    valery289256
    12. 1. 2018
    Najlepší komentár

    Niekedy sú ženy nespokojné trochu "priskoro". Ja som bola síce na zmenšení, no mám 3 priateľky, ktoré boli na zväčšení a jedna z nich bola veľmi nespokojná. Prsníky boli nesúmerné a jazvy vraj hrubé. No prístup jej lekára bol super, doporučil jej trpezlivosť, až všetko odoznie /opuchy, zhojenie jaziev a tzv. sadnutie implantátov. Bola vtedy naštvaná a nešťastná, no dala si povedať. Dnes je dva roky po zákroku a je veľmi spokojná. Všetko sa upravilo. Niekedy treba dať tomu čas a byť trpezlivá.

  • Chiramed plastická a estetická chirurgia

    · 5. 1. 2018

    Pri nespokojnosti je najlepšie konzultovať operujúceho chirurga a hľadať riešenie. Ak sa žena nechá operovať, iste má v daného chirurga dôveru a je dôležité mu dôverovať aj potom. Väčšina problémov má riešenie a pri dobrej spolupráci chirurga s pacientkou sa toto riešenie podarínájsť a uplatniť.

    Chiramed plastická a estetická chirurgia

  • MUDr. Vlastibor Minarovjech MHA

    · 2. 10. 2017

    Nespokojnost a komplikacie je treba zacat riesit s tym kto operoval. Podla druhu nespokojnosti je nutne zvazit dobu korekcie zvycajne to byva pol roka od povodnej operacie.
    MUDr. Vlastibor Minarovjech
    ESTETIC CLINIC

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama