Po augmentácii prsníkov

Anonymné
Sisa37036
· Vytvorené: 14. 9. 2009 · Posledná odpoveď 3. 12. 2020

som dva týždne po zväčšení prsníkov...mám dojem že rany sa mi veľmi ťažko hoja,stále mokvaju,aj keď nevyzeraju zapálene.Čistím si ich len repíkom na odporúčanie lekára.Ale vždy po vyčistení z niektorých miest jazvy vyteká tekutina...som z toho dosť nešťastná.Budem musieť podstúpiť vybratie implantátov pre neznášanlivosť silikónu?ako dlho sa hoja rany po operácii?...prosím poraďte,ďakujem

65 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Hela910302
    3. 12. 2020
    Najlepší komentár

    Dobrý deň dokedy sa musí nosiť pas po augumentacii? Ja som 5tyzdnov po operácii dokotr mi kázal ešte večer si dávať keď idem spať už nemusím ďalej??

  • Anonymné
    MiladaM123
    21. 7. 2013

    Nie za co...dobre odporucania som dostala aj na Dr. Kernú, tiez v MT.

  • Anonymné
    Ariama
    20. 7. 2013

    Ahoj,srdečne ďakujem za odpoveď a radu...som z MT,poznám to tam,len som chcela vedieť meno nejakej lekárky s ktorou už má niekto skúsenosť...odhodlávam sa na augmentáciu 6 rokov a nenabrala som ešte odvahu,ale skúsim si dohodnúť konzultáciu a hádam to dobre dopadne.
    Želám všetko dobré a hlavne veľa zdravia,ďakujem...

  • Anonymné
    MiladaM123
    20. 7. 2013

    Ahoj, ja som bola na augmentácii v MT, robili mi zároveň aj modeláciu v jednom zákroku. Operovala ma Dr. Korňanová, ja som spokojná. A cena je veľmi prijateľná: do 2.000 € so všetkým. Teda zákrok, anestéza, implantáty (dávajú Mentory), konzultácia, podprsenka plus cena za hospitalizáciu (3 dni, 2 noci). Oddelenie plastiky má novú budovu, je tam pekne...

  • Anonymné
    Ariama
    19. 7. 2013

    Dobrý deň.
    Prosím Vás,viem mi niektorá z dám podať informácie,či v Martine na plastickej chirurgii je nejaká overená lekárka,ktorá robí augmentáciu a orientačnú cenu?Prípadne poskytnúť link na niekoho v MT,kto je už overený?
    Srdečne ďakujem,želám pekné dni...Mária

  • Anonymné
    Spanielka
    29. 6. 2013

    Ahoj tak prve dni boli dost neprijemne to je pravda ale nemala som problem so spanim poradili mi dat si viac vankusov za chrbat a hlavu aby som spala v polosede to pomoholo ja som sa zacala citit lepsie ako myslim uplne ze fit asi po 4 tyzdnoch teraz som 7 tyzden po augmetacii a neda sa to porovnat som uplne fit a fungujem uplne uz normalne treba vydrzat tie prve dni ...mne sa tak isto tlacili slzy ja som si aj poplakala pomoze to ale hlavne som mala pri sebe kamaratku ktroa bola somnou non stop a dost mi psychicky pomahala hlavne treba pozitivne mysliet ... Nic ine neviem poradit cas hoji rany ako sa hovori drzim palce a daj vediet ako sa mas:) babika

  • Anonymné
    nellyy
    28. 6. 2013

    Ak by bol nejaký problém viem, že pán doktor Červeň urobil zázraky s babami, ktoré niekto dokafral...takže hlavu hore...riešenie to určite mať bude...pokiaľ máme doktora v zálohe a ten je naozaj kúzelník...držím päste

  • Anonymné
    ZGZ
    28. 6. 2013

    určite sa za to treba "pobiť" ...veľmi ti držím palce.....viem že je to nepríjemné a hlavne psychika je strašne dôležitá pri liečení...tak nech ti to dobre dopadne...určite potom daj vedieť ako do dopadlo..

  • Anonymné
    ZGZ
    24. 6. 2013

    :( och...nebola si s tým u svojho operatéra?. To si mala od začiatku takýto problém alebo od kedy vlastne?. Odkiaľ si, odporučila by som ťa k môjmu chirurgovi....Myslím, že bude nutná reoperácia. U koho si bola?.

  • Anonymné
    babika123
    23. 6. 2013

    Ahoj Spanielka, ja som 10 dní po operácií a chcem iba povedať, že cez deň je to OK, ale noc je hrozná. Keď spím v záhradnom kresle (lebo na postel alebo gauč si nemôžem ľahnúť, tak hrozne to bolí)ráno sa mi tlačia až slzy do očí kým to rozhýbem. Už ti to prešlo alebo ešte nie?

  • Anonymné
    Spanielka
    8. 6. 2013

    Noo ved aj ja si myslim ze by to malo byt v poriadku, ale skus sa opytat lekara ci mozes cvicit aj prsné svaly :) ja si to zatial este nenatieram doktor povedal ze nemusim ze sa to krasne hoji, ale kamoska pouziva CICADERMA , CONTRACTUBEX je viac tychto masticiek na pooperacne rany a taak :) a prsia si natieram telovym klasickym mliekom ... A rany si masirujem detskym olejom aby makkli ..

  • Anonymné
    MiladaM123
    8. 6. 2013

    Ja nemam sice ziadnu kamaratku so silikonmi, ale tiez si myslim, ze cvicenie aj tychto partii je v pohode. Ved ide o pocit....A mne to cvicenie nerobi problemy....Nic ma netlaci, netaha... A ak sa smiem spytat, s cim si prsia natieras? Myslim hlavne oblast kde je najviac napnuta koza? A na jazvy si davas nieco??

  • Anonymné
    Spanielka
    7. 6. 2013

    Ahoj no ja neviem vela mojich kamaratiek ma implantát pod svalom cvicia vsetko aj prsne svaly ... Niekto hovori tak a niekto tak ze sa moze ,alebo ze by sa nemalo ..

  • Anonymné
    MiladaM123
    6. 6. 2013

    No pozerala som to, je to zaujimave. Inak ake mas odporucania a prip. ake nazory si pocula na cvicenie, ked je implantat pod svalom? Ja som pocula a citala velmi protichodne nazory na toto: jeden tvrdi, ze prsne svaly by sa uz nikdy nemali posilnovat, druhy tvrdi, ze je to uplne v pohode.... Tak ja teraz neviem...

  • Anonymné
    Spanielka
    4. 6. 2013

    Daj si do googlu crossfit a pozri si to dost narocne cvicenie, ale postavicka z toho jak lusk :) teraz sa stym mozem na nejaky ten cas rozlucit :( a ty pomalicky v posilke neprezen to ... Ja mam zajtra kontrolu 3 tyzden po tak som zvedava co povie pan doktorko :) leze mi na nervy na podprsenka sa citim ako keb som mala na sebe nepriestrelnu vestu haha

  • Anonymné
    andrea91782
    3. 6. 2013

    máte niekto skúsenosti s novou klinikou v ba victoria regia a s doktorom mudr.. Martin Dziuban a doktorka tam je ešte MUDr. Marta Kernerová,máte skusenost?

  • Anonymné
    MiladaM123
    3. 6. 2013

    Hm, crossfit?? To teda nepoznam...To je co? No snazim sa pomaly, ale ked vsade pisu, ze limitom cvicenia je bolest a pritom mna nic neboli :-)

  • Anonymné
    andrea91782
    3. 6. 2013

    baby chcem sa spýtat ktory chirurg je podla vás ktore máte skusenosti najlepsí na zvečšenie prs silikonmy?dakujem

  • Anonymné
    Spanielka
    3. 6. 2013

    Ja som zase schudla :) nechutilo mi jest .. No ja si este pockam a pojdem aj ja do fitka :) len to nechcem prehanat .. Aby som nahodou nieco nepokazila .. Aj ked mi to strasne chýba .. Tak ja som robila aj crossfit neviem ci poznas k tomu sa asi tak skoro nedostanem :( ale tak zdravie a pekne prsia su dolezitejsie .. Tak sa drz ! A pomalicky v posilke :))

  • Anonymné
    MiladaM123
    2. 6. 2013

    Uz som svoj pribeh vlozila.... :-)

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama