Pooperačná podprsenka

Anonymné
petrzlenik
Bratislava · Vytvorené: 19. 11. 2016 · Posledná odpoveď 9. 6. 2019

Dobrý deň, Argumentáciu som absolvovala pred 5 týždňami. Pooperačnú podprsenku mám 65/A. Mám vložených 300ml gule pod sval. Pooperačná mi nie je na tesno napasovaná a je na zapínanie na dva rady háčikov. Prvé dva týždne som ju mala na tesnejší rad zapnutú, potom som zabudla že tam je ten druhy rad na zapínanie a tri týždne som ju zapínala na voľnejší, prvý rad. Keďže na druhom rade háčikov mi nie je tesná, tak na prvom bola volnejsia. Moja otázka je, čo sa mohlo počas posledných troch týždňov stať? Aký problém z toho mohol vzniknúť? Ďakujem

8 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Hajkaaa
    9. 6. 2019

    už sa určite tešie z krasnych prsnikov. AKo si to zvladla ?

  • Anonymné
    Liona
    5. 4. 2019

    ďakujem pekne. Plasticku operaciu mám 25.4. a dnes idem za lekarom, tak sa s nim dohodnem aj na podprsenke, aj na tej pumpičke od bolesti. Ďakujem ti :)

  • Anonymné
    Cajka77
    10. 3. 2019

    Je to v cene

  • Anonymné
    Liona
    6. 3. 2019

    to som chcela, že či tu podprsenku mi daju n aplastike a je to v cene, alebo si všetko nad ramec musim kupit sama. Ale asi sama, že? CVhcem totiž po operacii použoit pumpičku od bolesti, bojim sa bolesti-velmi sa bojim, tak neviem, či je to v cene, alebo ako sa to robi

  • Anonymné
    katarina747194
    28. 9. 2018

    Ahoj ja som to vyriešila tak, že po 10 dňoch som si objednala www.siklienka.sk normálne pooperačnú podprsenku čo mi sadla ako uliata a aj tak som chcela na výmenu, kým sa mi uschne po opraní. Som s ňou veľmi spokojná a aj ti odporučia veľkosť.

  • Anonymné
    Cajka77
    28. 9. 2018

    Ahoj no aj mne bola voľnejšia ked opuch ustupoval. Ale ja som mala len jedny haciky takze by sa nedalo viac stiahnut . Tiez by ma zaujimalo ci sa aj tak prsia dobre usadia

  • Anonymné
    luci7476627
    25. 9. 2018

    Dobrý deň Katka,
    myslím, že bude najlepšie, keď sa opýtate lekára. Budete mať istotu, že je všetko v poriadku.
    Dajte vedieť, čo Vám povedal. :)
    Lucka

  • Anonymné
    katarina747194
    24. 9. 2018

    Dobrý deň chcem sa spýtať som 5 dní po operacii a je možné že po tom ako mi ustupuje opuch citim voľnejšiu podprsenku. Mám ísť k lekárovi a kúpiť inú alebo je to v poriadku.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama