Problém dva roky po augmentacii

Anonymné
Nikol898682
Bratislava · Vytvorené: 14. 4. 2020 · Posledná odpoveď 16. 4. 2020

Dobrý deň, vo february 2018 som podstúpila augmentaciu prsníkov..Rekonvalescencia prebehla v poriadku, no niekoľko mesiacov po zákroku som na ľavom prsníku začala badať zmeny..kontaktovala som operatera, skontroloval to, vraj je to v poriadku..dnes môj ľavý ponúk vyzerá takto (viz foto) a tak moja otázka znie či to je vôbec v poriadku a či na niečo takéto platí záruka. Prsia mám zväčšené implantátmi značky MENTOR. Ďakujem za akékoľvek vyjadrenie.

2 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    Nikol898682
    16. 4. 2020

    Tvrdí nieje..je normálne mäkký len to mám take preliačené.

  • MUDr. Jozef Fedeleš PhD.

    · 15. 4. 2020

    Dobrý večer , pravdepodobne sa jedná o kapsulárnu kontraktúru. Je to komplikácia silikónových implantátov v rozsahu 0,5-5 percent podľa povrchu implantátu. Pokiaľ bude diagnóza overená zobrazovacími metódami - sonografia, resp. magnetická rezonancia a klinicky cestou plastického chirurga , bude pravdepodobne potrebné implantáty vymeniť a v tomto prípade máte nárok na nové implantáty cestou firmy Mentor. Môže sa jednať samozrejme aj o iné komplikácie , preto je potrebné navštíviť plastického chirurga.
    S pozdravom,

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama