reklamacia po plastike prs

Anonymné
Bimboo1
Prešov · Vytvorené: 10. 8. 2016 · Posledná odpoveď 12. 4. 2021

Sme s manzelkou zufali lebo sme nasetrili po dvoch detickach ledva na operaciu, kde bola vykonana augumentacia a uprava prsnikov. Manzelka mala dost ovysnute prsia a velku asimetriu. Teraz po mesiaci ma nazelka velke obavy, ze to uz tak ostane, kedze ich ma stale asimetricke, jeden prsnik je o dost prevysnuty ako druhy a taktie bradavku a teda cely prsnik taha do strany menej ako pred operaciou, ale za tolko peniazkov sme dali sme cakali nieco ine ako vidime u inych zien. Pan doktor nam tvrdil ze je to este skoro a ze nam hovoril, ze on robil co mohol a ze je to krasne oproti tomu ako to mala moja milujuca manzelka predtym. To ma byt uspokujuca odpoved profesionala? Ved kopec inych zien ma krasne prsia aj po takejto operacii ako mala moja manzelka. Avsak pri pohlade na nich si nevieme predstavit, ze by mohol byt prsnik tak pekny ako ten druhy. Opakovane sme ziadali aby manzelka mala prsia bez akychkolvek prevysov a nezalezalo nam velmi na bujnom dekolte, ako na uprave a taktiez nejakom tom mensom objeme. Manzelka nosila dvojky alebo teda B a take sme aj chceli, pripadne plne dvojky. Doporucili nam 350, ktore sme neskor odmietli a manzelka chcela 300. Aj to pan doktor velmi nechcel, lebo ze budu male. Po dvoch tyzdnoch od operacie, pri vyberani stehov a našej staznosti nam povedal, ze je tam predsa nejaka vaha a preto ten prevys a ze to pojde este nizsie. Boze moj, manzelka len pred nedavnom vysla z poporodnej depresie a vyzera to tak, ze vchadza do druhej. Ja placem od zufalstva kazdy den lebo manzelka je velmi citliva povaha a velmi to zle znasa.V pripade ze si myslite, ze sa s tym uz nebude dat nic robit a teda ze to tak ostane a pan doktor neprizna chybu, co mame robit? Ved mohol dat mensie, ked vedel, ze manzelka chce bez prevysu prsia aj ked budu okruhle implantaty a to nam odporucali kvapkovite. Povedali sme ze nechce manzelka vyslovene ziadne prevysy. Moze sa pan doktor odvolat na nieco, comu my nebudeme rozumiet a bude to zniet ze on za to nemoze? Velmi si vazim vas nazor vsetkych aj o podeleni sa s vasimi skusenostami

24 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Lucia262053
    12. 4. 2021

    Ano su tazke,ale chrbat ma neboli. Ked mam kardio, tak davam pooperacnu podprsenku a na to sportovu.
    V tej dobe este neboli B-lite,inac by som isla do nich

  • Anonymné
    Michaela1016069
    12. 4. 2021

    Moc děkuji, jsou moc ráda, že jsi spokojená.
    co těch 600ml - jde to hodně cítit? Záda, sport?

    Ať se ti daří a prsa jsou stále krásná!

  • Anonymné
    Lucia262053
    10. 4. 2021

    Uz som po reopke skoro 6 rokov a prsia mam stale krasne. Este krajsie ako po opke (ked sa usadili). Mam naspat eurosilicone a od prvej opky som mala po 7 mes. reopku, pretoze som mala strasny bouble-bouble efekt

  • Anonymné
    Michaela1016069
    10. 4. 2021

    Ahoj, Lucie - je mi líto, že se nepodvedla ta první operace, muselo to být nepříjemné. Na druhou operaci jsi čekala dlouho, proč? Jakou značku máš nyní implantáty? Na reoperace často dávají Polytech nebo B-Lite.

    600ml jsou docela velké (ale asi pěkné:), sportuješ? Je to hodně cítit?

    Díky, pěkný víkend, Míša.

  • Anonymné
    Lucia262053
    16. 3. 2021

    Dobry den, tiež som dopadla hrozne po prvej opke. Este horšie ako vaša manželka. Mala som strašne dvojite prsia a doktor si nepriznal chybu. Mňa dala dokopy pani dr. Jezovitiva a 1x mi brala implantaty, spravila mastopexiu a novu kapsu a vložila nove (väcsie implantaty) z prvych 400 ml, mam teraz 600 ml a neľutujem. Som nadmieru spokojna. Skuste ju kontaktovat

  • Anonymné
    vava29
    12. 3. 2021

    Dobry deň, dnes som natrafila na vás. No aj laik pochopí, že toto je príšerná práca doktora...chcem sa spýtať, ako ste to poriešilii, či doktor priznal reklamáciu. Pekný den

  • MUDr. Vlastibor Minarovjech MHA

    · 22. 8. 2016
    Najlepší komentár

    Dobry den.
    Dovolte mi par uvah. Aj ja odoberam diskusiu na tuto temu. Je hrozne ak niekto riesi svoj problem cez internet s anonymnymi adresatmi a este sa necha aj ovplyvnovat .Nehovorim o tom , ze posiela svoje fotografie - samozrejme bez toho aby poslal foto pred operaciou.
    Ak ma pacientka problem , treba v prvom rade ist za operaterom a s nim celu vec v klude vydiskutovat .Vzdy sa da najst riesenie - ak poziadavky su primerane , ak su ovsem ovplyvnene "nazorom diskuznych for" , ktore su vela krat tendencne a deje sa na nich aj konkurencny boj lekárov , tak potom treba ist k inemu lekarovi. Na poradni treba pocuvat velmi dobre co lekar hovori a prist aj viac krat na poradnu a az potom sa rozhodnut. Ak si pacient nie je isty lekarom , treba ist aj k viacerym a potom si urobit nazor. Dovolim si este jednu poznamku .Je hrozne ak sa dnes necha pacient ovplyvnit pri vybere pracoviska ponukou na zlavovych portaloch . Ist na operaciu nie je to iste ako kupovat napr.auto , alebo iny tovar.Pracovisko ktore ponuka nizke ceny niekde musi usetrit a to byva casto na ukor kvality. O etike takejto praxe ani nehovoriac . Co sa tyka doktora Juraska - tak ide o skuseneho kvalitneho plastickeho chirurga s dlhorocnou praxou a vynikajucimi vysledkami a pristupom k pacientom.

  • Anonymné
    waaaaa
    13. 8. 2016

    mne nejde o poškodenie mena či už vašho alebo ineho, ale o to aby si každa žena rozmyslela do čoho ide. plasticka chirurgia je o plneni snou a želani. keď však mudr nedokaže splniť požiadavku klientky, mal by jej pomocť a poradiť čo je možne a nemožne!
    nemam problem zverejniť moje fotky pred a po všetkych operaciach. za moje prsia ktore boli škarede a ovisnute. to je všetko v poriadku ale v poriadku neni to- aky mate pristup.
    moje prsia boli aspoň rovnake, čo už bohužial nie su. 2 augmentacie a 2 mastopexie nasvedčuju tomu. a dalšia vec, keď som si mohla dovoliť take operacie platiť. mohla som si to dať spraviť u hoci ktoreho mudr. aj v ba.
    v ba som nikdy nebola na konzultacii až teraz.
    a to bola chyba! tešim sa na dalšiu korekciu mojho prsnika a bola som oboznamena, čo od toho možem čakať a čo nie. dosiahneme efekt ktory požadujem:)
    ale tu bolesť a sklamanie, dorezane prsia, ustavične hojenie vam nezaplatia žiadne reklamacie.

  • Anonymné
    Bimboo1
    13. 8. 2016

    Kedze neviem aky priebeh to cele bude mat po 3 mesacnej kontrole, nechcelaby som zatial uvadzat kde a kto zakrok vykonal.
    Dakujem pekne za porozumenie, Lucia

  • MUDr. Viliam Jurášek

    MUDr. Viliam Jurášek

    · 13. 8. 2016

    Škoda pani H. že ste neposlali obecenstvu fotku Vašich aymetrických,tenkých a ovisnutých prsníkov keď ste ku nám prišli. Z tohto hľadiska môj výsledok je uspokojivý. Kde všade ste predtým v BA boli a nechceli Vás zoperovať. Mňa ste prehovorili, a nie raz ale ešte dvakrát. A boli ste ako med. Všetko kvôli Vašim nereálnym predstavám prsníkov, ktoré z objektívnych dôvodov nikdy nedosiahnete. S pozdravom Dr.Jurášek

  • Anonymné
    Ivet395672
    12. 8. 2016

    mozem sa spytat kde bola tato operaci a vykonana a akym lekarom? dakujem :/ zelam vela stastia v ceste za vysnenymi prsiami

  • Anonymné
    Bimboo1
    12. 8. 2016

    Asi tak nejako. My sme sa rozhodli s manzelom ze pockame ako nam bolo doporucene a potom uvidime po kontrole. Nam ide o to, ze co je v zmluve je fajn a kazdy si to ma precitat. Ale nam pan doktor nepovedal nic o rizikách na sedeni a nikdy nespomenul, ze prsia mozu klesnut. Neskor pred operaciou v ten sami den mi dali podpisat zmluvu, kde som si mala citat vsetko. Ano mala. Clovek ma vediet co podpisuje. Ale ak ma clovek a teda doktor raz profesionalny pristup, tak oboznami pacienta so vsetkym predtym ako si nieco vobec bude citat! Ja som len chcela bez previsov a to ze tam posobi gravitacia a podobne, he tiez ok, ale nikto mi nikdy nic nepivedal. Chcela som prsia bez previsov, zvolil sa preto okruhli implantat aby to nebolo a to ze bu som si to mala v zmluve prečítať, to je fer?
    Nemyslim si.
    Mizno na sude by som nevyhrala, ale za pristup a nedostatocnu informovanost i zakroku mozem neodporucat danu kliniku sposobom akym uznam ze je vhodny a teda ine zeny pojdu niekde, kde dostanu dostatocne informacie este pred zakrokom a nie v den operacie, kde si to budu musiet precitat z papiera a rozhodovat sa za 5/12 ci postupit nejake riziká alebo nie.

  • Anonymné
    nika300306
    12. 8. 2016

    Kriste pane- takymto "MUDr.." by som okamzite brala licenciu. Ja nechapem, ako toto dokazu urobit zene- ok, keby to bolo uuuplne zadarmo, ze si urobia z telom zeny co chcu, ale stoji to nemale peniaze a mozno 25rocny, nejaky student by to urobil ovela lepsie!!!!! Prepac, ale JA osobne po prvej POKAZENEJ augmentacii by som uz urcite nesla naspat k tomu istemu dr. To bola obrovska chyba- niektory dr. su taky, ze ked sa im pridete stazovat, ze to je hrozne a otrasne, tak im rychlo padne ego a na druhej opke (REOPERACII), urobia este horsie- ZE TAM MAS!!! Proste sme ludia a takyto sme- ci mame dva tituly pred menom a tri za menom. Je to jedno. Moc ma to mrzi, ze toto musite aj s Bimboo1 prezivat. Jedine, mozem popriat vela stastia a nech vsetko dobre DOPADNE ......

  • Anonymné
    waaaaa
    12. 8. 2016

    no teraz je to 8 mesiacov a koncom roka idem na dalšiu korekciu ku novemu dok. do ba. nikdy som nemala asimetricke prsniky a po druhej augmentacii a mostopexii sa mi toto stalo. musi sa jeden prsnik koregovať a druhy bude vyplneni tukom aby sa dosiahol efekt, ktory požadujem a prsniky boli rovnake.

  • Anonymné
    Bimboo1
    12. 8. 2016

    Ako dlho si po reoperacii?

  • Anonymné
    waaaaa
    12. 8. 2016

    druha augmentacia

  • Anonymné
    Bimboo1
    12. 8. 2016

    Pre paaaana :'(
    A to aj ta druha este k tomu dopadla zle?!
    Nevidiet tu reoperaciu. Posles fotku?
    A teraz zase ides az za rok?
    :(

  • Anonymné
    waaaaa
    12. 8. 2016

    dobry deň.
    chcela by som sa zapojiť do vašej diskusie a posielam aj krasne fotky.
    je mi veľmi ľuto, že je tu stale viac žien ktore preživaju to iste. bolesť, sklamanie ako ja. som po dvoch augmentaciach a dvoch mastopexiach ktore som podstupila za dva roky. prva augmentacia a mastopexia dopadla zle. tak som sa rozhodla, že zase podstupim novu augmentaciu u toho isteho pana doktora. myslela som si, že keď ma rezal raz, druhy krat to bude dobre. druha augmentacia dopadla ešte horšie. asimetricke prsia. deformovany prsnik. a pan doktor mi na to napisal, UROBIL SOM PRE VAS, ČO SOM VEDEL. preto si veľmi dobre do predu premyslite ku ktoremu dok. sa dostanete, však pan doktor. teraz ma čaka dalšia uprava asimetrickeho prsnika a doplnenie vlastnim tukom. mam veľku obavu a strach s toho čo ma zase čaka. ale pevne verim, že su tu aj odbornici ktory mi naozaj poradia a pomožu aby som mohla byť plnohodnotna žena a nemyslieť čo nosim v podprsienke.

  • Anonymné
    Bimboo1
    11. 8. 2016

    Ahoj,
    Dakujem ti za tvoj nazor a povzbudenie.
    Podprsenku nosim riadne kazdy den a aj budem. Prikladam dalsiu fotku kde sa mi prsnik asimetricky zhorsil. Bola by som najstastnejsia ak by to bolo ako v tvojom pripade. Avsak vyzera to tak, ze to ide iba ku horsiemu. Ten previs tam uz ostane a po reakcii pana doktora Juraska to je na reoperaciu za jeden rok. Gravitaciou to vraj pokleslo. Viem ze nie sme rovnake a kazda mame inu kozu. Ale preco zname aj po troch detich maju krasne prsia bez akychkolvek previsov? A to maju aj vacsie implantaty. Ja skoncim do troch mesiacoch na polovicnom previse oproti tomu ako som to mala predtym :)
    To som chcela az tak vela, nemat opat visnute prsia?
    Dakujem ti este raz a prajem ti pekny den, Lucia

  • Anonymné
    xantypa
    11. 8. 2016

    Ja si myslim ze je skoro hodnotit vysledok operacie v tomto stadiu. Este vidim stehy a to by ste este nemali davat dolu ani pooperacnu podprsenku! Trva aj pol roka kym si implantaty sadnu a bude sa dat vidiet konecny vysledok. Hovorim z vlastnej skusenosti,prsia som mala pomaly kazdy tyzden ine. a mala som tiez asimetriu a ked si to vsetko sadlo asimetria zmyzla. Ved mate este pooperacne opuchy! To si fakt vsetci myslia ze daju 2 dni po operacii dolu podprsenku a prsia budu perfektne ako z obrazka??? Omyl

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama