Umyvani dlhych vlasov a sprchovanie po augumentacii prsnikov

Anonymné
Jenny1284
Banská Bystrica · Vytvorené: 7. 4. 2019 · Posledná odpoveď 7. 5. 2019

Dobry deň.Som po augumentacii prsnikov 16.den mam aj vybrane stehy.Chcem sa opýtať na vaše skusenosti ako ste zvladali sprchovanie kolky den od operacie ste sa osprchovali a ako je to s umyvanim dlhych vlasov.Aky krem je vhodny aby vam neostala jazva.A ako ste dlho nosili pooperacnu podprsenku ci si ju davate na chvilku dole na ako dlho napr.na pol.hodinku alebo vobec.Ja si ju rozopnem na par min za den.A taktiez ako je to s holenim intímnych partii podpazusia nohy a pripadne ci pouzivate depilator na nohy je vhodný neni to viac namahavejsie Dakujem za kazdy nazor a skusenost.

2 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    Liona
    7. 5. 2019

    tiež som nad tym premyšlala a trochu mam strach aj z bolesti a s dalších veci. Ale verim, že tie prsia za to stoja a určite budeš mat aj nejaka analgetika, ktore ti boelst dost zmiernia

  • Anonymné
    Momo
    15. 4. 2019

    Ahoj jenny, sprchovanie bolo na 2 etapy. Zospodu plus chrbat a potom zvlast prsia a podpazusie. Podprsenku som mala niektpre dni dole cca 2hod (kvoli praniu) a niekedy iba chvilu, kym som sa umyla. Ja si natieram jazvy modrou indulonou, odporucil mi ju znamy plasticky chirurg a krasne sa hoja. Mne robili mastopexiu plus augmentaciu takze rezy som mala vsade. Vlasy mam dlhe, je lepsie ist si dat umyt kadernicke. Holenie podpazusia kym mas stahovaci pas je podla mna zle, ja som sa hned vyhadzala lebo mi to drazdilo kozu. Vela stastia

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama