Vypukla horna cast prs po zväčšení prsníkov

Anonymné
adri7474619
Trnava · Vytvorené: 18. 5. 2016 · Posledná odpoveď 10. 11. 2021

Ahojte, som 3 tyzdne po operacii a moje prsia sa mi zdaju strasne vypukle a velke. Implantaty mam vlozene pod sval, dnes mi pani doktorka povedala, ze uz nemam nosit fixacnu podprsenku a ze si mam prsia masirovat octanovou mastou smerom nadol, aby mi klesli implantaty. Myslite, ze mi este klesnu a pekne sa vytvaruju, ako slzicky?

30 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    zea1004132
    10. 11. 2021

    Ahoj, prosím ťa, ako sú na tom tvoje prsia teraz? mám podobný "problém" ale chcem veriť, že sa všetko časom ukľudní a uloží, odpuchne...som 3 týždne po operácii. Ďakujem

  • Anonymné
    katka1049849
    24. 10. 2021

    Ahoj, mozem sa spytat ze ako sa ti tvoj problem vyvija? Ja mam presne to iste. Proste akoby boli implantaty prilis vysoko a spodna cast prs je skoro prazdna.

  • Anonymné
    Lin
    17. 10. 2021

    Jasne, mozete :)

  • Anonymné
    Mia1051846
    17. 10. 2021

    Dobrý deň. Áno, samozrejme

  • Anonymné
    Jana421834
    17. 10. 2021

    Dobry den. Mozem Vam poslat sukromnu spravu?

  • Anonymné
    Mia1051846
    16. 10. 2021

    Ahoj, ja som aktuálne 17dni po operácii pŕs a mám pocit ,že hore sú obrovské - vypuklé a dole sú prázdne. Viem ,že hore odpuchnu,len sa desím toho ,že dole sú mäkké neforemné proste nemám to pekne ..mám 355full profil ergonomix Motiva. Medzi prsiami mám väčšiu medzeru ,ale to pripisujem hrudníku po dvoch deťoch . Bojím sa ,že to budem mať takéto zveformovane . Ak sa tie implantáty už nemajú hýbať tak ich proste akoby nemám na dobrom mieste - prídu mi vysoko.

  • Anonymné
    Hela910302
    10. 11. 2020

    Ja by som sa chcela spýtať som 13dni po augumentacii kedy si môžem krémovát prsia ďakujem

  • Anonymné
    Lin
    24. 8. 2020

    Ahoj, rada by som sa zapojila do tejto diskusie, zajtra budu 2 tyzdne od mojej opky, mam 365ml nagor, anatomické, pod sval aj s úpravou-bradavky, ako vidno, podprdu nosím nonstop.. Dávam ju dole na hodinku asi denne ako mi Dr. kázala, keď sa umývam a potom mi kázala dávať si heparoid a s tým masírovať, ale ten vrchný opuch je veľký u mňa... Neviem ci by mi pomohol ten sťahovaci pas... Na kontrolu idem i týždeň...

  • Anonymné
    Simi1
    13. 8. 2020

    A ty si ako spokojna?Klesli? Ja mam z mojich prs obavy.Pas nad prsia mam 2 den. Som 2 tyzdne po Op a mam Motiva 245ml ergonomix.Dufam ze klesnu,kedze su ako na obrazku tam hore.....

  • Anonymné
    Simi1
    13. 8. 2020

    Ahoj.Som 2 tyzdne po operacii a mam taky isty vzhlad prs ako ty na fotke.Vcera som dostala pas nad prsia,vraj 3 tyzdne stahovat, aby klesli.V akom stave ich mas teraz ty? Klesli a vytvarovali sa ti?

  • Anonymné
    Luthienn
    25. 2. 2018

    Aj mne sa cca 1 rok formovali. Najzasadnejsie prvych 6 mesiacov. Kym vobec relativne zmakli. A rok kym sa to cele usadilo. A j uz idem na “druhe” po 14 rokoch :-))))

  • Anonymné
    Cajka77
    24. 2. 2018

    Ahoj to ta kto operoval? Vyzeraju velke

  • Anonymné
    Simonka89
    23. 2. 2018

    Ahoj, viem že sú to takmer dva roky od Tvojho príspevku, no rada by som vedela ako to v Tvojom prípade dopadlo, teda či si teraz z odstupom času spokojná... lebo ja som momentálne dva týždne po opke a mám podobný problém ako si mala Ty... ďakujem za odpoved ...

  • Anonymné
    ivana238612
    23. 12. 2017

    Ja mam 4 roky po operacii a prsia vyzerali presne ako tvoje ( 580 ml, ciastocne pod svalom, kvapky). Po par mesiacoch sa krasne ulozili a po roku vyzerali uplne prirodzene ako vlastne - makucke, odpuchnute, ulozene. Chce to cas. Mne sa formovali aj rok. Podprsenku som nosila pol roka na noc, 2 mesiace cez den. Nemasirovala som, nechala som ich nech sa tam ulozia same. Mam uz druhe prsia, prve mali 320 ml. A presne ten isty postup.

  • Anonymné
    adri7474619
    24. 5. 2016

    Dakujem velmi pekne za odpoved.
    S pozdravom Grozajova

  • MUDr. Katarína Simonová

    · 24. 5. 2016
    Najlepší komentár

    Dobry den slečna
    Horný pol prsníkov je po operácii -ak sa vkladaju pod sval implantáty dlhšie opuchnutý,záleží na viacerých faktoroch ako dlho su prsia po operácii pripuchnuté , na vačší opuch pomáha užívať napr. tabletky AESCI 3x1, a na stabilizáciu /pokles prsníkov-aby sa nefixovali velmi hore-vysoko sa dáva stabilizačný pás - ktorý sa nosí rozne dlho/ ale aj 2-3 mesiace-hlavne po operácii.V podprsenke je vhodné spávať dlhšie ako 3 týždne, ale samozrejme každý lekár má svoje skusenosti, a vedomosti- takže je vždy dobre sa o týchto veciach radit na kontrolách v prvom rade so svojím operatérom.
    S pozdravom dr. simonová

  • MUDr. Jozef Fedeleš PhD.

    · 19. 5. 2016

    Dobrý večer,
    máte zvolené veľmi vysoké implantáty, zrejme išiel objem (želané číslo zväčšenia prsníkov) na úkor prirodzeného vzhľadu. Implantáty časom mierne poklesnú, opuch samozrejme ustúpi.
    S pozdravom

  • Anonymné
    adri7474619
    19. 5. 2016

    Dakujem krasne sa pozitivnu odpoved, ja sa budem silno modlit a hlavne verit, aby to bolo, ako ma, pretoze som sa na to velmi tesila a setrila som si na ne.

  • Anonymné
    adri7474619
    19. 5. 2016

    Ja dufam, ze mi to este v hornej cadti, ako je dekolt, trochu splasne, bo ja som ziadala o slzickovy tvar. Pockam este a budem sa modlit, aby sa mi to upravilo. Dakujem krasne za radu

  • Anonymné
    adri7474619
    19. 5. 2016

    Dakujem za odpoved. No mne sa zdaju hore, ako je dekolt, ze tam su take vypukle, ale dufam, ze tam mam ten opuch a ze to este v mieste dekoltu odpuchne. Co myslite? A mam velkost 360cc, eurosilicone matrix. A s tou octanovou som to tiez este nepocula, neviem, co si mam o tom mysliet.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama