Zlá agumentácia prs - podobna skúsenosť?

Anonymné
Lujza25
Trnava · Vytvorené: 23. 9. 2019 · Posledná odpoveď 28. 10. 2021

Dobrý večer, som 12dni po agumentacii prs plus na jednom prsníku bola robená úprava. No mam taky pocit ze operácia nebola dobre prevedená, nakoľko na tom neupravenom prsníku je spodok prsníka ako keby ochabnuty, čo už bolo po prvej kontrole,doktorka sa vyjadrila len toľko ze to bude sledovať, no mne sa to neako nezdá. A ešte sa mi zdá ze si dosť vysoko umiestnené silikóny. O týždeň aj niečo mam ďalšiu kontrolu, no pochybujem ze sa to zlepší... Ma niekto podobnú skúsenosť?

5 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Monika999463
    28. 10. 2021

    Je mi to veľmi lúto. Výber operatéra je najdôležitejší. Som 3 týž.po augmentácii u Dr.Žiklu, som veľmi spokojná. Držím palce!

  • Anonymné
    katka1049849
    25. 10. 2021

    Mozem sa opytat ako vam dopadla reoperacia?

  • Anonymné
    ajka766572
    Popredný člen
    21. 10. 2019

    Ach - Lujza, Lujza - v apríli sme si písali - prečo si ma nepočúvla ..?
    Vidíš koľko trápenia teraz máš ...?

  • Anonymné
    Lujza25
    8. 10. 2019

    Ďakujem Vám za reakciu, áno presne toto mi povedal aj iný pan doktor u ktorého som bola na konzultaciu nakoľko sa mi to cele nezdalo....

  • MUDr. Ján Bumbera

    · 8. 10. 2019
    Najlepší komentár

    Dobrý deň prajem,
    prepáčte, viem, že ste nehľadali názor odborníka, ale nedá mi nereagovať a neporadiť Vám.
    Pri všetkej úcte k Vašej doktorke, tento stav sa nikdy spontánne nezlepší na nejakú akceptovateľnú úroveň. Bolo porušené veľké množstvo elementárnych zásad estetickej chirurgie prsníkov.
    V zásade ste nebola vhodnou kandidátkou len na Augmentáciu, ale ak, tak so "správne" urobenou obojstrannou mastopexiou, nie s takouto akú máte vľavo.
    Podobné skúsenosti iných dám, Vám vážená pani/slečna, v tomto prípade 27 dní po operácii bohužiaľ nepomôžu, len oddialia riešenie problému ktorý máte. Je to potrebné kompletne prerobiť. Ďakujem.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama