zväčenie prsníkov na veľkosť 1200 ml

Anonymné
roja
Olomouc · Vytvorené: 30. 10. 2020 · Posledná odpoveď 3. 5. 2021

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné vykonať zväčšenie pŕs na veľkosť 1200ml teraz mám 700ml .Ak by nešlo 1200ml aká je najväčšia možná veľkosť? A aká by bola asi cena. Ďakujem za odpoveď.

7 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Michaela1016069
    3. 5. 2021

    Možno zvážiť ľahší implantáty, keď túžiš po veľkých prsiach. V takejto veľkosti je ten rozdiel vo váhe bežných implantátov a B-Lite veľký - prsia vydrží dlhšie na svojom mieste a teba nebude bolieť chrbát :).

  • Anonymné
    roja
    29. 4. 2021

    Ahoj, prsia mi robil mudr.Vřesky v Ostrave.

  • Anonymné
    N1234
    29. 4. 2021

    Dobrý deň, smiem sa spýtať kto vám robil operáciu pŕs, ktoré ste pridali na foto? Ďakujem pekne

  • Anonymné
    roja
    1. 11. 2020

    Ahoj. No tých 1200ml je veľa. Ale chcela by som 1050ml. A prečo? Páči sa my väčšie prsia, vyplnil by sa mi dekolt a zmenšila medzera medzi prsiami. A ďakujem za pochvalu.

  • Anonymné
    Sisamiska
    1. 11. 2020

    Mozem sa spytat preco chcete take velke? Ved ich mate teraz krasne.

  • Anonymné
    roja
    31. 10. 2020

    Ešte som zabudla dodať výšku, mám 185cm a pod prsiami 82,5 cm takže si myslím že to nie je až tak moc. Nechctěla som ísť na zväčšenie kde by prsia vyzerala ako dva citróny a potom znova na ďalšiu operáciu. Viem že toto je váš biznis. Ale aj tak ďakujem za komentár

  • Dr. med. Jozefina Skulavik

    · 31. 10. 2020
    Najlepší komentár

    Dobry den,
    hoci Vy sama zodpovedate za svoje telo a zo svojej slobodnej vole o nom rozhodujete, tak ja len dufam, ze sa nenajde rozumny plasticky chirurg ktory by do toho isiel.
    Uz teraz je to dost...

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama