Zväčšenie pŕs

Eva  |  Visitor  |  Nitra
Ahojte. Volám sa Eva a niesom spokojná so svojimi prsiami. Mám 26 rokov a prsia veľkosti 0, teda presnejšie iba trčiace bradavky. Chcela by som podstúpiť zväčšenie pŕs. Máte niektorá skúsenosť??
Simonka89  |  Visitor  |  Nitra
Ahoj Eva, som podobný prípad ako Ty. Tiež som bola dosť plocha ale už od včera to mám za sebou. Bola som v BB Dr. Červeň.... velmi príjemný a milý... uvidím aký bude výsledok, zatiaľ všetko Ok😊
Katka  |  Moderátor
  • 748 odpovedí
Ahoj Eva, posielam Ti odkaz, kde si môžeš prečítať príbehy rôznych žien, ktoré podstúpili augmentáciu. Ak budeš mať nejaké otázky, kľudne sa ich opýtaj na čokoľvek čo Ťa napadne. Zároveň si tam môžeš vybrať podľa ich hodnotení i lekára/kliniku.
https://www.estheticon.sk/pacienti/zvacsenie-prsnikov-augmentacia
Luthienn  |  Visitor  |  Bratislava
  • 50 odpovedí
  • 23 Páči sa mi to
Ahoj. Ja uz to mam 14 rokov za sebou :-) no a ja idem v Juni znova. Na vymenu a “opravu” sucasneho stavu. Poviem uprimne ze tu prvu operaciu mi v Martine na plastike dr. neurobil bohvieako dobre, bolo to po operacii asymetricke, a dokonca ma daco cely cas tlaci za implantatom a mam zmenenu citlivost bradavky. Chccem len aby si nebol ako ja a nasla si kvalitneho operatera s perfektnymi recenziami a hlavne, nesetrit! Ja som chcela usetrit, isla som do najblizsej nemocky, za najnizsie prachy. No to sa dalo cakat ze to nemusi super dopadnut. No ale vidis. Uz 14 rokov som s tym a brutalne sa tesim na reoperaciu lebo tentokrat mam spickoveho chirurga a ta cena fuuu :-) to sa neda ani porovnavat. Papa a drzim palec!
Anonim 3  |  Visitor  |  Zilina
  • 1 odpovedí
Mozem sa opytat o akeho doktora ide? Lebo ja mam ist do MT a po tomto precitani som dostala strach z vysledku

Odpoveď na Anonim 3

Katka  |  Moderátor
  • 748 odpovedí
Ahoj, info ohľadne mena lekára si prosím vymeňte cez súkromnú správu. Stačí kliknuť na profilový obrázok, kde sa zobrazí práve táto možnosť.

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí