B-lite®

Odľahčené prsné implantáty od firmy Polytech
Výrobca: Polytech
Zobraziť telefónne číslo
Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
Zobraziť e-mail
Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
malé prsia, ovisnuté prsia, plochý hrudník
B-lite implantáty o 30% ľahšie

B-lite implantáty

B-lite implantáty o 30% ľahšie

B-Lite je revolučnou zmenou vo výrobe prsných silikónových implantátov. Až o 30% nižšia hmotnosť v porovnaní s doteraz používanými implantátmi ponúka klientkám nielen mimoriadny komfort, ale najmä nižšie riziko zdravotných komplikácií súvisiacich práve s hmotnosťou implantátov. Súčasne na ich výrobu sú použité tie najkvalitnejšie, dlhodobo overené materiály a nijako sa nezmenia operačnými postupmi, čo významne prispieva k maximálnej bezpečnosti implantácie. Výroba prebieha v nemeckej spoločnosti Polytech, patentovaná technológia je vlastníctvom spoločnosti G&G Biotechnology Ltd., Izrael.

Prsné implantáty B-Lite sú o 30% ľahšie ako ostatné prsné implantáty, čím výrazne obmedzia riziko naťahovania prsného tkaniva.

Veľkosti a tvar prsných implantátov B-Lite

K dispozícii sú kruhové a anatomické implantáty vo veľmi širokom spektre kombinácii rozmerov bázy a výškových profilov. Vybrať si môžete z implantátv v objemu od 50 do 920ml, na objednávku možno riešiť takmer akúkoľvek tvarovú a veľkostnú požiadavku.

Záručné podmienky implantátov B-Lite

Okrem štandardných obchodno - dodávateľských podmienok poskytuje spoločnosť G & G Biotechnology Ltd. program doživotnej záruky na ruptúru preparátu B-Lite® Forever.

B-lite®: Príbehy pacientov

B-lite®: Články

Lekári a kliniky, ktoré používajú produkty tejto značky