Autor: Pavel Hilbert, CEO Estheticon

Estheticon informuje návštevníkov portálu, ktorí lekári sa tešia dôvere pacientov, ktorích odborníkov si pacienti vážia za ich prácu a neváhajú sa podeliť o svoje skúsenosti, alebo vyjadriť slová poďakovania. Lekári, ktorí dostanú najviac kvalitných hodnotení od svojich pacientov, získavajú ocenenie TOP 5 pre daný zákrok a región.

Toto ocenenie je udeľované raz za tri mesiace pre 5 lekárov vykonávajúcich daný zákrok vo vybranom regióne. Pacienti potom ľahko vyhľadajú TOP 5 odborníkov podľa viditeľného označenia na zoznamoch lekárov.

SK 2
Náhlad, ako vyzerá ocenenie TOP 5 na zoznamoch lekárov pre daný zákrok a mesto.

Aké kritériá sú zohľadnené na udelenie TOP 5?

Základnou podmienkou pre získanie TOP 5 je aspoň 5 hodnotení k danému zákroku. O ocenení TOP 5 rozhoduje ďalej nielen množstvo získaných recenzií, ale predovšetkým ich kvalita. Bude zohľadňovaná dĺžka a obsah jednotlivých recenzií, čím viac informácií o priebehu zákroku a rekonvalescencie, tým lepšie.

Veľkým prínosom sú fotografie pred a po priložené k recenzii. Význam má aj počet hviezd vyjadrujúcich spokojnosť pacienta a v neposlednom rade prínos hodnotenia pre ostatných užívateľov.

SK 4
Nastavenie widgetu

Widget TOP 5

Lekár, ktorý v danom štvrťroku získa ocenenie TOP 5, bude informovaný e-mailovou cestou. Získa zároveň widget TOP 5 vrátane odkazu do administrácie, kde si tento widget môže stiahnuť a následne vložiť na vlastné webové stránky, aby informoval svojich existujúcich i budúcich pacientov o tomto vyznamenaní.

SK 3a
Vzhľad widgetu TOP 5

Tipy:

  1. Neviete, ako podnietiť pacientov k napísaniu recenzie? Prečítajte si rady na našom blogu pre doktory.
  2. Nezabudnite, že môžete požiadať pacientov o recenziu prostredníctvom našej e-mailovej šablóny.
  3. Alebo im pošlite e-mail s poďakovaním, že si vybrali práve Vás. Priložte odkaz na Váš profil, kde hodnotenie možno jednoducho vložiť.

Aktualizované: 19.12.2018

Dôležité odkazy
O nás
Možnosti prezentácie a propagácie
Pokyny a pravidlá
Užitočné tipy