Augmentacia prsnikov u pána doktora Šipky Bratislava

80D

Ahojte :) 28.11.2018 som podstúpila augmentaciu u pána doktora Mareka Šípku a môžem iba vrelo odporúčit :) konzultácia bola 26.01.2018 kde mi pán doktor odporučil veľkosť 500 ml a Zn mentor :) a mala by realizovaná aj úprava prsnikov, po trištvrte roku v deň operácie však nám doktor povedal že mastopexiu netreba realizovať , takže som si ušetrila jazvy aspoň :) dnes som 2 týždne po operácii a som veľmi spokojná a neviem sa vynadívať na moje nové prsia ktoré mi po pôrode a kojenie veľmi ovisli , klinika krásna super , milé sestričky aj doktor a týmto sa chcem poďakovať sestrickr čo sa o mňa starala bola veľmi milá a ochotná počas celej noci :) takže implantáty boli použité mentor 500 ml stredny profil k výške 188 cm a váhe 75 kg ešte raz veľké ďakujem :)

Zobraziť príspevky4 Skryť príspevky4
Luckapk

Su krasne, mozete byt spokojna. Mozem sa spytat, su to gulate alebo anatomicke? Ake miery mate pod prsiami? A ak by ste nasla foto pred op, bola by som vam vdacna. Dakujem a prajem vam s nimi vela radosti.

Zobraziť odpoveď 3
80D

Dobry deň mám guľaté implantáty , a fotku pred má pán doktor po kontrole pridám :) pod prsiami mám 75 - 80 :) podprsenku mám 80D

Odpoveď na 80D
Cajka77

Ahoj koľko ml máš prosím ta

Odpoveď na Cajka77
Cajka77

Prepáč už som si všimla, že 500 to dosť

Foto pred operáciou

80D

Foto pred operáciou

Zobraziť príspevky1 Skryť príspevky1
80D

Pred a po

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí