Augmentacia prsnikov u pána doktora Šipky Bratislava

80D

Ahojte :) 28.11.2018 som podstúpila augmentaciu u pána doktora Mareka Šípku a môžem iba vrelo odporúčit :) konzultácia bola 26.01.2018 kde mi pán doktor odporučil veľkosť 500 ml a Zn mentor :) a mala by realizovaná aj úprava prsnikov, po trištvrte roku v deň operácie však nám doktor povedal že mastopexiu netreba realizovať , takže som si ušetrila jazvy aspoň :) dnes som 2 týždne po operácii a som veľmi spokojná a neviem sa vynadívať na moje nové prsia ktoré mi po pôrode a kojenie veľmi ovisli , klinika krásna super , milé sestričky aj doktor a týmto sa chcem poďakovať sestrickr čo sa o mňa starala bola veľmi milá a ochotná počas celej noci :) takže implantáty boli použité mentor 500 ml stredny profil k výške 188 cm a váhe 75 kg ešte raz veľké ďakujem :)

Zobraziť príspevky2 Skryť príspevky2
Luckapk

Su krasne, mozete byt spokojna. Mozem sa spytat, su to gulate alebo anatomicke? Ake miery mate pod prsiami? A ak by ste nasla foto pred op, bola by som vam vdacna. Dakujem a prajem vam s nimi vela radosti.

Zobraziť odpoveď
80D

Dobry deň mám guľaté implantáty , a fotku pred má pán doktor po kontrole pridám :) pod prsiami mám 75 - 80 :) podprsenku mám 80D

Foto pred operáciou

80D

Foto pred operáciou

Zobraziť príspevky1 Skryť príspevky1
80D

Pred a po

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí