Poznáte dobrého kolegu doktora? Odporučte ho pacientom

„Nepoznáte nejakého šikovného stomatológa?" Podobné otázky sú dnes medzi ľuďmi veľmi časté.

Pacienti totiž nevedia, ako nájsť vhodného lekára-špecialistu, či ktorého z nich pre konkrétny zákrok zvoliť. Nepohybujú se v lekárskom prostredí, nepoznajú všetkých lekárov a často nedokážu rozlíšiť reklamnú správu od skutočného odporúčania. Najlepší spôsob, ako sa vyhnúť sklamaniu a nájsť skutočne kvalitného odborníka, je totiž odporúčanie ostatných lekárov, ktorí jeho prácu a skúsenosti v danej špecializácii dobre poznajú.

Keďže chceme pacientom cestu k výberu špecialistu čo najviac uľahčiť, spustili sme na portáloch LekáriOnline.sk a Estheticon.sk možnosť odporučiť lekára iným lekárom. Ide o unikátnu novinku, ktorá lekárom umožní odporučiť svojich kolegov a byť nimi odporúčaný. Pacientom zase uľahčí orientáciu v zozname lekárov tým, že vyzdvihne skutočne kvalitných odborníkov.

Ako služba odporučenie funguje? Odporučiť môžete skrz odbory na základe vlastnej skúsenosti alebo znalosti lekára. Nezáleží na tom, či chcete napr. ako plastický chirurg odporučiť svojho kolegu z odboru, alebo odborníka z oblasti urológie alebo stomatológie. Hodnoťte na základe Vašich subjektívnych dojmov jak odbornosť, tak i prístup k pacientom a ochota hľadať cesty k vyriešeniu zdravotného problému.

Vložiť odporučenie môže iba prihlásený lekár, prihlásiť sa môžete vpravo hore.

Publikované: 13.01.2014

Dôležité odkazy
O nás
Možnosti prezentácie a propagácie
Pokyny a pravidlá
Užitočné tipy