Digitálny dermatoskop

Digitálny dermatoskop je najnovším hitom v diagnostike materských znamienok na koži. Jedná sa o vyšetrovaciu metódu, ktorá by mala zachytiť predovšetkým zhubné nádory kože – melanómy v počiatočnom štádiu. Nádej na úplné vyliečenie sa pri skorej diagnostike mnohonásobne zvyšuje. Prístroj je vysoko profesionálne zariadenie, obsahuje kameru a software, čo umožňuje presné spracovanie obrazu a tiež jeho uchovanie.

Publikované: 09.01.2009

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Digitálny dermatoskop - Novinky

Sú materské znamienka nebezpečné?

Esthetic, s.r.o.

Materské znamienka, ako sú vo všeobecnosti laicky nazývané všetky druhy ohraničených vývojových porúch kože alebo slizníc...

Súvisiace skúsenosti

Neviem

Odporucam overit si pred zakrokom cenu. Ja som si pozrela cennik na stranke a potvrdila si ho aj telefonicky. Zial namiesto povodnych 22 Eur som nakoniec zaplatila 42 bez toho, aby ma na to niekto upozornil.

Digitálny dermatoskop - Cenníky

MUDr. Slavomira Feix
Bratislava, Vienna
Ceny od 16 €
MUDr. Slavomira Feix
MB CLINIC
Bratislava
Ceny od 89 €
zvyčajne do 490 €
MB CLINIC
ESSUR Clinic
Banská Bystrica
Ceny od 18 €
ESSUR Clinic
Ceny od 31 €
MUDr. Kitti Máčadiová
Ceny od 50 €
FRAIS - Inštitút zdravia a krásy

Digitálny dermatoskop

93% spokojnosť. Založené na 29 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.