Digitálny dermatoskop

Digitálny dermatoskop je najnovším hitom v diagnostike materských znamienok na koži. Jedná sa o vyšetrovaciu metódu, ktorá by mala zachytiť predovšetkým zhubné nádory kože – melanómy v počiatočnom štádiu. Nádej na úplné vyliečenie sa pri skorej diagnostike mnohonásobne zvyšuje. Prístroj je vysoko profesionálne zariadenie, obsahuje kameru a software, čo umožňuje presné spracovanie obrazu a tiež jeho uchovanie.

Publikované: 09.01.2009

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Digitálny dermatoskop - Novinky

Sú materské znamienka nebezpečné?

Esthetic, s.r.o.

Materské znamienka, ako sú vo všeobecnosti laicky nazývané všetky druhy ohraničených vývojových porúch kože alebo slizníc...

Súvisiace skúsenosti

Anonymous DermaPoint 27.08.2012
Neviem

Na stranke Dermapointu su uvedene infomacie, ktore povazujem za zavadzanie zakaznikov. Hoci sa uvadza, ze vysetrovanie sa vykonava digitalnym dermatoskopsom s archivaciou udajou v pocitaci, pocitacovou analyzou atd., v s... Viac 

Neviem

Odporucam overit si pred zakrokom cenu. Ja som si pozrela cennik na stranke a potvrdila si ho aj telefonicky. Zial namiesto povodnych 22 Eur som nakoniec zaplatila 42 bez toho, aby ma na to niekto upozornil.

Digitálny dermatoskop - Cenníky

Ceny od 89 €
zvyčajne do 490 €
doc. MUDr. M. Boháč PhD.
Ceny od 89 €
zvyčajne do 490 €
MUDr. Magdalina Kraynina
Ceny od 50 €
FRAIS - Inštitút zdravia a krásy
ESSUR Clinic
Banská Bystrica
Ceny od 18 €
ESSUR Clinic
Ceny od 30 €
MUDr. Diana Višňovská

Súvisiace problémy

Digitálny dermatoskop

91% spokojnosť. Založené na 23 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.