Digitálny dermatoskop

Digitálny dermatoskop je najnovším hitom v diagnostike materských znamienok na koži. Jedná sa o vyšetrovaciu metódu, ktorá by mala zachytiť predovšetkým zhubné nádory kože – melanómy v počiatočnom štádiu. Nádej na úplné vyliečenie sa pri skorej diagnostike mnohonásobne zvyšuje. Prístroj je vysoko profesionálne zariadenie, obsahuje kameru a software, čo umožňuje presné spracovanie obrazu a tiež jeho uchovanie.

Publikované: 09.01.2009

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Digitálny dermatoskop - Novinky

Sú materské znamienka nebezpečné?

Esthetic, s.r.o.

Materské znamienka, ako sú vo všeobecnosti laicky nazývané všetky druhy ohraničených vývojových porúch kože alebo slizníc...

Súvisiace skúsenosti

ametyst8081 01.06.2012
Neviem

Odporucam overit si pred zakrokom cenu. Ja som si pozrela cennik na stranke a potvrdila si ho aj telefonicky. Zial namiesto povodnych 22 Eur som nakoniec zaplatila 42 bez toho, aby ma na to niekto upozornil.

Anonymous 27.08.2012
Neviem

Na stranke Dermapointu su uvedene infomacie, ktore povazujem za zavadzanie zakaznikov. Hoci sa uvadza, ze vysetrovanie sa vykonava digitalnym dermatoskopsom s archivaciou udajou v pocitaci, pocitacovou analyzou atd., v s... Viac 

Digitálny dermatoskop - Cenníky

Ceny od 800 €
MUDr. Kitti Máčadiová
Ceny od 50 €
FRAIS - Inštitút zdravia a krásy
Ceny od 10 €
Medicentrum spol. s r.o.
GÉVÉ Klinika
Košice
Ceny od 10 €
GÉVÉ Klinika
ESSUR Clinic
Banská Bystrica
Ceny od 18 €
ESSUR Clinic

Súvisiace problémy

Digitálny dermatoskop

83% spokojnosť. Založené na 12 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.