Hallux valgus alebo tiež vbočenie palca je chyba, ktorá najčastejšie postihuje pacientov vo veku od 10 do 20 rokov. Prevažná väčšina týchto pacientov sú dievčatá/ženy. Vbočený palec (hallux valgus) je sprevádzaný deformitou ostatných prstov a poškodením nožnej klenby. Hallux valgus sa rieši operatívne a záleží na lekárovi a jeho uvážení, akým spôsobom bude pacienta operovať. Veľkú úlohu pri výbere postupu operácie zohráva vek pacienta.

Publikované: 01.07.2011

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Súvisiace skúsenosti

Registrovaný užívateľ Avelane Clinic 13.05.2018
Stojí to za to     

Operácia trvala 20 minút, personál bol veľmi milý a ústretový. Pán doktor Galbavý je profesionál na svojom mieste. Zákrok bol bez bolesti v lokálke. Rana je po 2 mesiacoch zahojená a výsledok je nad moje očakávania. Urči... Viac 

Hallux valgus - Cenníky

Ceny od 70 €
Avelane Clinic
Ceny od 60 €
Chirkoz Medical Clinic

Súvisiace zákroky

Hallux valgus

100% spokojnosť. Založené na 28 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.