Laserová liposukcia je metóda k modelácii tela, ktorá využíva k odbúraniu tukových buniek kanylu, ktorá má v sebe laserovú sondu. Tukové bunky sa rozrušia a rozpustia vďaka premene energie laserového paprsku na teplo a následne sú z ošetrenej oblasti odsaté. Prehriatie podkožného kolagénu behom ošetřenia naviac prináša liftingový efekt pokožky v ošetrovaných oblastiach. Výsledkom je nielen zmenšenie objemu tukového tkaniva, ale aj vypnutie a lepšie prihojenie pokožky v ošetrených oblastiach. Pri aplikácii v oblastiach stehien a bokov dochádza k priaznivému kozmetickému efektu i v zmiernení prejavov celulitídy.

Zákrok sa vykonáva v lokálnej - tumescentnej anestézii a je vhodný pre ženy aj mužov.

Publikované: 20.02.2017

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Poraďte sa s odborníkom v odbore Laserová liposukcia

Súvisiace skúsenosti

Jessi1712 15.08.2019
Stojí to za to

Mám len 2 mesiace po zákroku no zmenu vidieť. Pán doktor Paliatka je vyborny lekár. Určite kliniku odporúčam. Všetko mi bolo dopodrobna vysvetlené, boli mi stale napomocny ak cokolvek po zakroku bolo ale nemala som ziadn... Viac 

1 Páči sa mi to  

Laserová liposukcia - Cenníky

Ceny od 1 590 €
zvyčajne do 2 190 €
OPERA CLINIC plastická a estetická chirurgia
MUDr. Milan Očenáš
Banská Bystrica
Ceny od 1 100 €
MUDr. Milan Očenáš
MUDr. Patrik Paulis
Praha, Bratislava
Ceny od 850 €
zvyčajne do 2 200 €
MUDr. Patrik Paulis
Ceny od 1 590 €
zvyčajne do 2 190 €
MUDr. Juraj Paliatka
ESSUR Clinic
Banská Bystrica
Ceny od 1 100 €
ESSUR Clinic

Laserová liposukcia

90% spokojnosť. Založené na 54 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Fotografie pacientov
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.