Liposukcia laserová – laser MPX

Laser MPX je najmodernejším multifrekvenčným prístrojom na vykonanie liposukcie a odstránenie celulitídy na svetovom trhu. Ide o kombináciu metód SmartLipo a CoolLipo, pretože laser v sebe integruje dve rôzne frekvencie, ktoré dve staršie metódy používajú každá zvlášť. Liposukcia sa vykonáva tumescentnou metódou rozrušením tukového tkaniva laserovým lúčom a odsatím, najčastejšie vibračnou sondou. Po odsatí tuku sa laserom nastaveným na vyššiu vlnovú dĺžku vypne pokožka a tým výrazne zredukuje celulitída. Zlepšenie alebo odstránenie celulitídy sa dá vykonať podľa stavu aj bez odsatia tuku.

Aktualizované: 27.03.2009

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.
Obsah

Súvisiace skúsenosti

Jessi1712 15.08.2019
Stojí to za to

Mám len 2 mesiace po zákroku no zmenu vidieť. Pán doktor Paliatka je vyborny lekár. Určite kliniku odporúčam. Všetko mi bolo dopodrobna vysvetlené, boli mi stale napomocny ak cokolvek po zakroku bolo ale nemala som ziadn... Viac 

1 Páči sa mi to  
Odborníci vo vašom okolí   
Fotografie pacientov
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.