Nastreľovanie náušníc

Nastreľujú sa iba špeciálne náušnice vyrobené z chirurgickej ocele, ktoré sa dajú po zahojení ušného laloka vymeniť. Výhodou je minimálna bolestivosť, žiadne krvácanie a dobré hojenie bez hnisania. Táto metóda sa dá využiť ako pri dospelých, tak malých detí. Pri miminkách je najvhodnejším obdobím pre nastrelenie doba po prvom očkovaní, tj. po 3 mesiaci veku.

Publikované: 05.08.2008

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Súvisiace skúsenosti

Amélia81 04.02.2018
Stojí to za to

Krásne nastrelené náušnice 👌🏻 Úplne rovnako. Lekárka skveklá a veľmi milá. Dcérka po nej hádzala úsmevy aj po nastrelení, čiže aj jej bola sympatická. Ďakujeme krásne ❤️

Šmolina 21.05.2018
Stojí to za to

Boli sme nastreľovať ušká dcérke. Prístup lekárky bol fantastický a všetko prebehlo úplne bez problémov. Ušká sú krásne nastrelené a nieje žiadny problém Veľmi pekne ďakujeme :)

1 Páči sa mi to  

Nastreľovanie náušníc - Cenníky

Ceny od 30 €
FRAIS - Inštitút zdravia a krásy
Ceny od 30 €
Medicentrum spol. s r.o.
GÉVÉ Klinika
Košice
Ceny od 20 €
GÉVÉ Klinika
Ceny od 15 €
MUDr. Marianna Zábavníková PhD.
ESSUR Clinic
Banská Bystrica
Ceny od 40 €
zvyčajne do 50 €
ESSUR Clinic

Nastreľovanie náušníc

88% spokojnosť. Založené na 17 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.