Rádiofrekvenčná liposukcia

Moderná metóda liposukcie, pri ktorej sa kombinuje použitie tumescentnej techniky s rádiofrekvenčnou koaguláciou. Pôsobením rádiofrekvenčnej energie, ktorá se dostává do podkožia s pomocou rukoveti z dvoma elektródami docháza k lipolýze tukových buniek a ku konečnému vypnutiu kože. Rádiofrekvenčný generátor je pripojený na počítač, ktorý priebežne kontroluje teplotu, aby nedochádzalo k popáleniu. Zkvapalnený tuk sa odsáva rovnako ako u ostatných typou liposukcie, jen sa používa menší podtlak.

Aktualizované: 21.11.2013

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.
Obsah

Súvisiace skúsenosti

Jessi1712 15.08.2019
Stojí to za to

Mám len 2 mesiace po zákroku no zmenu vidieť. Pán doktor Paliatka je vyborny lekár. Určite kliniku odporúčam. Všetko mi bolo dopodrobna vysvetlené, boli mi stale napomocny ak cokolvek po zakroku bolo ale nemala som ziadn... Viac 

1 Páči sa mi to  
Odborníci vo vašom okolí   
Fotografie pacientov
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.