Renokin - liecba vypadavanie vlasov

Vypadávanie vlasov až plešatosť môže byť pre mnoho ľudí traumatizujúcou skúsenosťou a zdrojom značných psychických obtiaží. Problém postihuje ako mužov, tak aj ženy, i keď u mužov je výskyt častejší. Na vine je väčšinou genetika, nadbytok testosterónu a vplyv prostredia ako je stres, hormonálne výkyvy, intoxikácie a rôzne ďalšie príčiny.

Mnoho ľudí bojujúcich s vypadávaním vlasov a plešatosťou si môže klásť otázku, či  je možné zastaviť vypadávanie vlasov alebo dokonca obnoviť ich rast? Mimoriadne dobré výsledky v liečbe vypadávania vlasov prináša rad prípravkov Renokin. Celý rad sa skladá z revitalizačného roztoku Renokin, ktorý je doplnený revitalizačným šampónom a kondicionérom. Zloženie týchto výrobkov bolo vytvorené na základe výskumu rastových faktorov a biomimetických peptidov, ktoré patria medzi najúčinnejšie látky súčasnosti. Naviac vďaka technológii  nanokapslí (nanotechnologii) dokážu preniknúť do bunky vlasového folikulu a revitalizovať tak vlas už od úplného základu.

Aký je mechanizmus účinku prípravku Renokin?

Revitalizačný roztok Renokin obsahuje 10 aktívnych zložiek, vrátane najúčinnejších a nejbezpečnejších zložiek pre obnovu rastu vlasov, a to 3 biomimetické peptidy CG-Nokkin, CG- Keramin2 a CG-WINT. CG-Nokkin podporuje rast vlasov, vlasy spevňuje a stimuluje vlasový  folikul k produkcii zdravších vlasov. CG-Keramin2 podporuje množenie nových vlasových buniek a ich migráciu, čo spôsobuje zosilenie vlasového folikulu a strednej časti vlasu. CG-WINT vytvára nové vlasové folikuly. Okrem iného obsahuje 2 vitamíny a 5 rastlinných výťažkov, ktoré majú antioxidačné a revitalizačné účinky. Tieto patentované biomimetické peptidy a ostatné aktívne zložky pôsobia priamo vo vlasovej bunke, ktorú stimulujú. Spôsobia tak zastavenie vypadávania vlasov a ich opätovný rast. Vlasy  sa stávajú hustejšie, silnejšie a lesklé. Svojím zložením sú prípravky Renokin ojedinelé na slovenskom i českom trhu.

Čím se líšia od iných preparátov?

Revitalizačný roztok Renokin funguje na naprosto odlišnom princípe než doposiaľ dostupné prípravky. Vďaka technológii nanokapslí jeho aktívne zložky prenikajú priamo do vlasovej bunky, kde môžu stimulovať, posilniť stávajúce vlasové folikuly a reaktivovať rast nového vlasu. Prípravok Renokin bezpečne odstraňuje i DHT (dihydrotestosteron), ktorý spôsobuje androgennu alopéciu, známu prevážne u mužov. Pri používaní prípravku Renokin Vám nehrozí žiadne riziko vedľajších nežiaducich účinkov, takže ho môže používať naozaj každý.
Sú jeho výsledky skutočne overené?

Účinnosť a bezpečnosť revitalizačného roztoku Renokin bola potvrdená klinickou štúdiou, ktorá prebehla v nemeckom klinickom centre proDERM, Hamburg  v roku 2009. Štúdie prebiehajúce v nemeckom centre proDERM  sa zúčastnilo 36 pacientov, u všetkých bola účinnosť produktu dokázaná.V súčasnej dobe prebiehajú ďalšie štúdie po celom svete, vrátane štúdie v Českej Republike a na Slovensku.

Pre koho je Renokin vhodný?

Pretože prípravky Renokin  sú navrhnuté tak, aby nevznikali vedľajšie účinky, môžu ho používať všetci, vrátane tehotných a dojčiacich žien. Indikované sú u ľudí, ktorých trápi vypadávanie vlasov, ich stenčenie či strata. Renokin dokáže pomôcť ľuďom trpiacich nejazviacou alopéciou, do kterej patrí Telogenne a Anagenne efluvium, Androgenna alopécia, Alopécia areata, a dalšie alopécie vzniknuté po úrazoch, intoxikáciou, infekčnými poruchami a nedostatkami vo výžive.  Výnimku tvoria len ľudia postihnutí jazviacou alopéciou, v tomto prípade nebudú prípravky Renokin účinné.

Ako sa prípravky Renokin používajú?

Hlavným účinným prípravkom z celého radu je roztok Renokin, pre maximálny výsledok však býva doporučované využívať celý rad prípravkov - t.j.  i šampón a kondicionér. Najprv je treba vlasy šampónom umyť, následovne ošetriť kondicionérom. Vlasy je nutné vysušiť a potom naniesť na cieľovú oblasť pokožky hlavy potrebné množstvo roztoku, ktorý se jemne vmasíruje do pokožky hlavy. Vlasy nieje potrebné umývať každý deň, je však nutné vždy ráno a večer naniesť do suchých vlasov roztok Renokin. Prípravok je vždy treba nechať pôsobiť tri hodiny, po túto dobu vlasy neumývajte!

Aký je výsledok a za ako dlho se dostaví?

U žien dôjde k zastaveniu vypadávania vlasov do 2-4 týždňov, u mužov do 4 -6 týžňov. Dochádza tiež k zosilneniu vlasu a taktiež rastu nových vlasov. Obnovenie rastu vlasov je však dlhodobejší proces. Mohlo by byť prekvapením, že vidieť vyrastajúci vlas je možné až po 3 - 4 mesiacoch, dôvodom je však prirodzený proces rastu vlasov. Ich rastová fáza vo vlasovej papile trvá práve túto dobu a najprv potom je možno vidieť vyrastajúci vlas. K dosiahnutiu očakávanej účinnosti je potreba revitalizačný program Renokin používať dlhodobo.

Publikované: 29.07.2010

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Súvisiace skúsenosti

Renokin - liecba vypadavanie vlasov - Cenníky

Renokin - liecba vypadavanie vlasov

Odborníci vo vašom okolí   
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.