TCA peel je určený na zlepšenie pleti poškodenej slnkom, nerovnomernou pigmentáciou alebo vráskami. Je to chemický peeling, ktorý odstráni povrchovú vrstvu pokožky, a tým odhalí zdravšiu a žiarivejšiu pleť.

Čo to je: TCA peel je chemický peeling, ktorý sa používa na omladenie pleti. Roztok z kyseliny trichlóroctovej (TCA) sa aplikuje na tvár, na ktorej dochádza k odstráneniu povrchovej vrstvy pokožky. Po ošetrení TCA peelingom sa objaví nová a zdravšia pleť.

TCA (kyselina trichlóroctová) peeling je stredne hlboké peelingové ošetrenie.

TCA chemický peeling rieši prípady, kedy je pleť poškodená slnkom, vráskami na tvári a nerovnomernou a nepravidelnou pigmentáciou.

Koncentráciu peelingu určí lekár podľa potrieb jednotlivých pacientov. Doba hojenia ošetrenej pleti môže byť až jeden týždeň.

Publikované: 13.02.2013

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

TCA peel - Cenníky

Ceny od 150 €
MUDr. Vanda Przewlocka PhD.
Ceny od 80 €
zvyčajne do 100 €
Biothecare Estétika
Ceny od 37 €
zvyčajne do 45 €
MUDr. Tatiana Pavlusová
DERMA MED S.R.O.
Banská Bystrica
Ceny od 60 €
DERMA MED S.R.O.
Ceny od 60 €
zvyčajne do 380 €
Kozmetická klinika OLALOOK

Súvisiace zákroky

Odborníci vo vašom okolí   
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.