TCA peel

Úvod

TCA peel je určený na zlepšenie pleti poškodenej slnkom, nerovnomernou pigmentáciou alebo vráskami. Je to chemický peeling, ktorý odstráni povrchovú vrstvu pokožky, a tým odhalí zdravšiu a žiarivejšiu pleť.

TCA peel

Čo to je: TCA peel je chemický peeling, ktorý sa používa na omladenie pleti. Roztok z kyseliny trichlóroctovej (TCA) sa aplikuje na tvár, na ktorej dochádza k odstráneniu povrchovej vrstvy pokožky. Po ošetrení TCA peelingom sa objaví nová a zdravšia pleť.

TCA (kyselina trichlóroctová) peeling je stredne hlboké peelingové ošetrenie.

TCA chemický peeling rieši prípady, kedy je pleť poškodená slnkom, vráskami na tvári a nerovnomernou a nepravidelnou pigmentáciou.

Koncentráciu peelingu určí lekár podľa potrieb jednotlivých pacientov. Doba hojenia ošetrenej pleti môže byť až jeden týždeň.

"Obsah uvedený na tomto portáli je len informatívny, nemôže za žiadnych okolností nahradiť individuálnu konzultáciu s odborníkom na plastickú chirurgiu a estetickú medicínu alebo súvisiacimi odbormi. Ak uvažujete o podstúpení zákroku (alebo máte akékoľvek pochybnosti alebo otázky), obráťte sa na svojho lekára. Estheticon nepodporuje ani neschvaľuje žiadny obsah, ošetrenie, produkty, názory, zdravotníckych pracovníkov ani žiadny iný materiál či informácie obsiahnuté v tomto texte ani inde na tomto webe."