Derormácia jedneho prsníka po augmentácii

Anonymné
Lucia262053
Zvolen · Vytvorené: 24. 2. 2015 · Posledná odpoveď 24. 6. 2023

Dobry den, som 10.tyzden po augmentacii 400ml pod sval a chcela by som sa opytat, ze preco mam jeden prsnik trosku zdeformovany a nie pekny gulaty? Moj doktor mi ppvedal ze si mysli ze je to stahovanim jazvy ale ja si to nemyslim lebo s jazvou nemam problemy. Ak viete, budem rada ak mi odpisete. Dakujem

5 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    x_ima_ova_Jana
    24. 6. 2023

    Ahoj Lucia. Čítala som že ste mali reoperaciu po 7. Mesiacoch kôli efektu double bobble. Ja som 14 týždňov po operácii a môj ľavý prsník má ten rovnaký efekt. Bola by som Vám vďačná ak by ste ma mohli kontaktovať a napísali o Vašej skúsenosti. Srdečne ďakujem. :-)

  • Anonymné
    Lucia262053
    28. 2. 2015

    neboj sa, pocuvaj svoju doktorku, ja som mojmu doktorovi neverila ale naozaj sa mi to lepsi a som z toho stasta. mne sa to spravilo pozdejsie po operacii ale preto lebo som do 8 tyzdna mala silne zalepene jazvy a to sa nema, lebo tie pasky mas len prre to aby sa lepsie prilnula koza, zlazi a sval k silikonu a ten spodok som si ja sama lepila stale a preto mi tam koza lepaie zrastla-laicky povedane prilepila sa a teraz sausi odlepit. Ja uz doma nemam nosit podprsenku aby to bolo volne a prsia si mam tlacit k sebe aby sa to vyrovnalo. Neboj sa a pocuvaj svoju doktorku-ja jeden prsnik nemam pekny obly ale to len preto lebo tam mam velku zdurenu zlazu ktoru mam od zlomenej ruky-maj viac trpezlivosti a ak budes mat dake pochyby kludne mi napis a dame hlavy dokopy

  • Anonymné
    katulik2903
    28. 2. 2015

    ahoj Lucia aj moj jeden prsnik vyzera podobne...mne kazala nosit kosticovu podprsenku uz od 6 dna po opke ( vkladanie cez dvorec).teraz mam este iba 9 den po opke a som z toho na nervy. ale vidim, že tebe sa to zlepsuje tak dufam , ze aj u mna to tak bude. Lekarka ma ubezpecila ze to bude ok , ze sa mi tam musi urobit podprsnikova ryha, ktoru mam tam slabu :(

  • Anonymné
    Lucia262053
    28. 2. 2015

    Uz sa to lepsi ta fotka bola 9 dmi stara

  • Anonymné
    alexandra235127
    27. 2. 2015
    Najlepší komentár

    Ahoj,reagujem na tvoje foto. Mam 3 mesiace po augmentaci,tak trosku do toho vidim. To Co ti vytvoril (znetvoril)doktor, je strasne. Kedze si v zahranici,je lahke sa mu vyhovorit na jazvy. Kazdopadne je to sfusovana robota, zle umiestneny implantat a nespravnee vybrany implantat. Mas dvojite prsia,co je pricina toho, ze ti dr neupravil prsnik, kedze si asi mala viac padnute prsia. Taketo prsia sa riesia najprv mastopexiou ci upravou prsnika. Doktora by si mala dat na sud alebo nech ti to za vlastne naklady opravi.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama