Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Ján Mráz

Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Ján Mráz? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Ján Mráz

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • SSPECH - Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie
  • SLK - Slovenská lekárska komora

Uvítanie

Plastický chirurg MUDr. Ján Mráz patrí medzi popredných slovenských doktorov. Pôsobí vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici. Je členom Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie a Slovenskej lekárskej komory. 

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Doktor MUDr. Ján Mráz sa špecializuje na plastickú a estetickú medicínu. Vykonáva takmer všetky typy plastických zákrokov. Má bohaté skúsenosti s oblasti estetickej chirurgie, vďaka čomu ho vyhľadáva mnoho pacientov zo Slovenska, ale aj zahraničia. K výkonu svojej práce používa moderné a progresívne techniky liečby, ktoré sa snaží prispôsobiť s ohľadom na špecifické a jedinečné požiadavky každého pacienta. Je členom mnohých združení a spolkov, prednáša na univerzite a pravidelne sa zúčastňuje školení a workshopov. Vďaka nim dokáže vo svojej praxi aplikovať tie najnovšie postupy liečby v oblasti estetickej medicíny. Tento prístup si našiel mnoho spokojných pacientov, ktorí sa ku MUDr. Jánovi Mrázovi radi vracajú.

Vzdelanie a prax

MUDr. Ján Mráz získal svoje vysokoškolské vzdelanie na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Štúdium ukončil v roku 2014 s prácou zameranou na transplantáciu tukového tkaniva. Počas štúdia sa zúčastnil certifikovaných zahraničných stáží na plastickej chirurgii a chirurgii hlavy a krku v nemocnici Siriraj v Bangkoku. Po polročnej praxi vo Fakultnej nemocnici T. Bati v Zlíne nastúpil v roku 2015 na Kliniku plastickej chirurgie F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici a zaradil sa do špecializačného odboru plastickej chirurgie. Na klinike pracuje dodnes.

V roku 2017 začal súbežne pracovať v DL-clinic v Banskej Bystrici. V rovnakom roku absolvoval mikrochirurgickú stáž v Nemocnici Sv. Alžbety v Brne ukončenú certifikátom. Je zaradený do postgraduálneho vzdelávania na SZU v Bratislave kde pracuje na téme mikrochirurgických voľných prenosov. Aktívne prednáša a zúčastňuje sa na odborných plasticko - chirurgických kongresov. Je certifikovaný na korektívno - dermatologické výkony zahŕňajúce aplikáciu botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej, mezoterapiu, niťový lifting a laser a pravidelne sa vzdeláva a zúčastňuje na školeniach či workshopoch zameraných na túto tematiku

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Niťový lifting
   Niťový lifting APTOS

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Nábrežie L. Svobodu 1
ambulancia plastickej chirurgie 1, každý štvrtok
97401 Banská Bystrica
Slovenská republika