Laserové odstránenie tetovania a pigmentácií

Stojí to za to
50%
Stojí to za to
Na základe 34 príbehov
Priemerná cena
115 €
Priemerná cena
Podľa 41 odborníkov
 • Nie je potrebná
 • Nevyžaduje hospitalizáciu
 • Menej ako 1 hodina zákroku
 • Nevyžaduje kľudový režim
 • Výsledky viditeľné po jednom mesiaci
 • Trvalé výsledky

Čo je laserové odstránenie tetovaní a pigmentácií?

Čo je laserové odstránenie tetovaní a pigmentácií

Laserové odstránenie tetovaní a pigmentácií

Na odstraňovanie tetovaní a pigmentácií sa používa pokroková laserová technológia. Laserové odstránenie tetovania a pigmentácií je jednoduché, bezpečné a prináša fantastické výsledky. Laserové odstraňovanie tetovania je najbezpečnejšia a najúčinnejšia metóda, ako sa zbaviť starého atramentu, ktorá je dnes k dispozícii. Keďže sa pri nej používajú len lasery, ide o relatívne neinvazívne ošetrenie, ktoré sa zameriava len na atrament vášho nežiaduceho tetovania a okolitú pokožku ponecháva nedotknutú. Pokročilá technológia funguje tak, že umožňuje, aby svetlo produkované laserom prechádzalo cez pokožku a rozbíjalo atrament na tetovanie na malé častice. Telo potom tieto fragmenty likviduje prostredníctvom svojho imunitného systému. Vďaka novým pokrokom v technológii laserov možno odstrániť tetovanie s minimálnym rizikom zjazvenia. Laserom možno odstrániť aj iné nedokonalosti pleti, ako sú pigmentové škvrny spôsobené slnečným žiarením alebo nesprávne aplikovaný permanentný make-up.

Vhodný kandidát na laserové odstránenie

Vhodný kandidát na laserové odstránenie

Laserové odstránenie je potrebné opakovať

Ak vás trápi tetovanie, ktoré nespĺňa už svoj účel alebo trpíte nadmernou pigmentáciou, laserové odstránenie je najefektívnejšou metódou na elimináciu atramentu a škvŕn bez poškodenia pokožky. Táto metóda je bezpečná pre všetky tóny pleti a funguje prakticky so všetkými atramentmi a pigmentovými škvrnami. Vo väčšine prípadov je na odstránenie tetovania potrebných 6 12 sedení, okrem iného v závislosti od rôznych faktorov, ako sú napríklad vek, hĺbka kresby, množstvo a typ použitých atramentov, farba pleti, veľkosť a umiestnenie. Ľudia často ľutujú, že si nechali urobiť tetovanie kvôli spomienkam alebo jednoducho z estetických dôvodov. Nech už sú dôvody akékoľvek, našťastie je odstránenie nežiaduceho tetovania v posledných rokoch vďaka pokročilej laserovej technológii možné.

Ako si vybrať vhodného lekára

Ako si vybrať vhodného lekára

Výber špecialistu si dôležitý

Ak už ste sa rozhodli pre laserové odstránenie je dôležité nájsť si dôveryhodného a skúseného odborníka, ktorý sa postará o to, aby ošetrenie prebehlo čo najhladšie a najefektívnejšie. Vyhľadajte renomovaného dermatológa alebo centrum kozmetickej chirurgie so špecializáciou na odstránenie tetovaní a pigmentácií.

Zistite si aj, aký typ leseru lekár používa. Novšie laserové zariadenia s ktorými sa môžete stretnúť, sú:

  • Alexandritový laser
  • Q Plus laser
  • Yag laser

Bibliografia

"Obsah uvedený na tomto portáli je len informatívny, nemôže za žiadnych okolností nahradiť individuálnu konzultáciu s odborníkom na plastickú chirurgiu a estetickú medicínu alebo súvisiacimi odbormi. Ak uvažujete o podstúpení zákroku (alebo máte akékoľvek pochybnosti alebo otázky), obráťte sa na svojho lekára. Estheticon nepodporuje ani neschvaľuje žiadny obsah, ošetrenie, produkty, názory, zdravotníckych pracovníkov ani žiadny iný materiál či informácie obsiahnuté v tomto texte ani inde na tomto webe."
Zobraziť lekárov