Native Studio

Žiadne recenzie
Prešov
Native Studio je salón krásy a zdravia, ktorý sa nachádza v srdci Prešova kde si každý klient príde na to svoje. Salón ponúka komplexný servis a tú najlepšiu starostlivosť v oblasti krásy a zdravia. Príjemné, relaxačné prostredie tvorí vysoko profesionálny špecializovaný tím lekárov a špeciálne preškolených pracovníkov. Native Studio sa zameriava na kozmetické služby, najmodernejšie a novodobé fitness cvičenie nazývané NT1, na tvárovú gymnastiku... (Ošetrenie akné Prešov)

DERMA-CARE s.r.o Dermatovenerologická ambulancia

(4.0) 100% odporúča
Prešov
DERMA-CARE súkromná dermatovenerologická ambulancia ponúka širokú škálu dermatologických zákrokov. Pod vedením skúsenej dermatologičky MUDr. Denisy Ahlersovej poskytuje DERMA-CARE svoje služby dospelým klientom i deťom už od roku 2008.DERMA-CARE ponúka vyšetrenia a liečbu detí i dospelých s atopickým ekzémom, psoriázou a inými kožnými diagnozámi. Taktiež ponúka odstránenie bradavíc a výrastkov na tele tekutým dusíkom (kryoterapia), lokálnu a... (Liečba aknóznej pleti Prešov)

MUDr. Jana Blanár Korbová MBA

Žiadne recenzie
Prešov
MUDr. Jana Blanár Korbová MBA patrí k odborníčkam na krásu, estetiku a zdravý životný štýl. Klientom je tak poskytovaná nielen odbornosť, ale aj individuálny prístup a samozrejme vysoká úroveň starostlivosti.  Pre pani doktorku je dôležitá predovšetkým dobrá nálada a dostatok času na prácu a klienta. Najobľúbenejšou časťou je pre ňu potom pohľad na usmievavého klienta. MUDr. Jana Blanár Korbová MBA je držiteľkou Licencie SLK pre výkon... (Liečba aknóznej pleti Prešov)
NOVINKA International Doctors
Zobraziť miestnych lekárov
Poznáte našich medzinárodných odborníkov?
Zoznámte sa s odborníkmi z iných krajín, ktorí ponúkajú zákroky, o ktoré máte záujem
  • Česká republika
  • Mexiko

MUDr. Denisa Ahlersová

Žiadne recenzie
Prešov
MUDr. Denisa Ahlersová je jedna z popredných dermatologičiek, ktorá pôsobí na klinike Derma-Care v Prešove. Patrí medzi certifikovaných odborníkov na estetickú medicínu.Pri výkone svojej práce používa najmodernejšie a najprogresívnejšie techniky ošetrovania pokožky tváre a tela. Ambulanciu, ktorú MUDr. Denisa Ahlersová vedie, vyhľadávajú pacienti nielen z Prešova, ale aj širšieho okolia.Novinka, na ktorú sa MUDr. Denisa Ahlersová špecializuje... (Liečba problematickej pleti Prešov)

Kliniky/Lekári v blízkosti Prešov