Náš redakčný tím

Zoznámte sa s naším medzinárodným tímom tvorcov webového obsahu, ktorí sa špecializujú na plastickú chirurgiu a estetickú medicínu. Náš tím vám bude prinášať aktuálne informácie o novinkách v týchto odvetviach, aby vás informoval o najnovších technikách ošetrení a inovatívnych estetických metódach.

BarboraJurackova.png

Barbora Juráčková

Content Manager Slovenská republika

Už počas štúdia na SOŠ obchodu a služieb som vedela, že ma svet krásy fascinuje. Z tohto dôvodu som sa rozhodla absolvovať niekoľko školení a kurzov. Počas kvalifikácie na Birmingham M. College som si uplatňovala svoje vedomosti a naberala nové skúsenosti. Následne som sa špecializovala na prácu copywriterky v oblasti estetiky. Spojila som teda svoje dve vášne a v súčasnosti vytváram lekársko-estetický obsah.

MonicaAubert-ES.png

Mònica Aubert

Content Manager Španielsko

Vyštudovala som žurnalistiku na Univerzite Ramona Llulla a absolvovala som postgraduálne štúdium v odbore Public Relations a Mediálne poradenstvo na Autonómnej Univerzite v Barcelone. Už od detstva som rada písala a viedla rozhovory s ostatnými. V súčasnej dobe tvorím obsah a píšem články o chirurgii a estetickej medicíne, špecializujem sa na lekárske rozhovory, najmä na tému chirurgia prsníka.

IlariaLorio-IT.png

Ilaria Lorio

Content Manager Taliansko

Po štúdiách v Bologni a Barcelone som sa začala zaujímať o tvorbu digitálneho obsahu. Mala som možnosť spolupracovať s niekoľkými medzinárodnými časopismi a v súčasnej dobe sa zameriavam na témy z oblasti kozmetiky a zdravia. Dbám na to, aby všetky publikované texty obsahovali len overené informácie. Mojou špecializáciou sú predovšetkým rozhovory, ktoré mi dávajú príležitosť nahliadnuť do hĺbky tém o plastickej chirurgii a estetickej medicíne.

MathildeHaroche-FR.png

Mathilde Haroche

Content Manager Francúzsko

Vyštudovala som odbor Marketing a komunikácia na obchodnej a módnej škole. Ako odborník v oblasti estetiky sa venujem písaniu obsahu o zdraví a kráse, takže mám vždy aktuálne informácie o plastickej chirurgii a estetickej medicíne! Svoj voľný čas rada trávim pri mori, jem palacinky a nedávno som začala cvičiť aj jogu, shanti!

JenniferStock-DE.png

Jennifer Stock

Content Manager Nemecko

Po vyštudovaní pedagogiky na Kolínskej univerzite a absolvovaní niekoľkých kurzov v oblasti komunikácie sa v súčasnej dobe zaoberám výskumom a tvorbou obsahu na tému estetická medicína a plastická chirurgia. Zameriavam sa najmä na minimálne invazívne zákroky na omladenie tváre. Medzi moje záujmy patrí cestovanie, cvičenie jogy a trávenie času so svojím psom.

KataGolko-PL.png

Katarzyna Golko

Content Manager Poľsko

Som prekladateľka z poľštiny a copywriterka. Mám magisterský titul z prekladateľstva a tlmočníctva, ktorý som získala na Jagelovskej univerzite v Krakove. Špecializujem sa najmä na lekársky preklad. Skúsenosti v tejto oblasti som získala v jednom z najvýznamnejších poľských lekárskych vydavateľstiev. Posledné dva roky píšem a prekladám texty o plastickej chirurgii a estetickej medicíne, kráse a zdraví.

LucieOmanska-CZ.png

Lucie Osmanská

Content Manager Česká republika

Vyštudovala som odbor Česká filológia so zameraním na editorskú prácu v médiách na Univerzite Palackého v Olomouci. Už niekoľko rokov sa venujem tvorbe obsahu a tiež prekladom. Spolupracovala som na mnohých zahraničných projektoch. V súčasnej dobe vytváram články o plastickej chirurgii a estetickej medicíne. Špecializujem sa predovšetkým na témy v oblasti starostlivosti o pleť a minimálne invazívnych zákrokov.

AnahiGallardo-MX.png

Anahí Gallardo

Content Manager Mexiko

Mám bakalársky titul v odbore komunikácia UPAEP (Puebla, Mexiko) a tiež magisterský titul v odbore Žurnalistika BCN_NY, ktorý som získala na Universitat de Barcelona-Columbia University. Špecializujem sa na lekárske rozhovory a články o zdraví a wellness. Mojím poslaním je vytvárať užitočný a zaujímavý obsah. Zaujímam sa o nové trendy zo sveta estetickej medicíny a plastickej chirurgie.

DianaRoa.png

Diana Roa

Content Manager Latinská Amerika

Vyštudovala som komunikačné vedy a mám skúsenosti s tvorbou digitálneho obsahu. Vytváram obsah a články pre užívateľov našich portálov z Kolumbie, Čile a Argentíny. Získala som skúsenosti v problematike kozmetickej dermatológie. Milujem rozhovory s lekármi o kozmetických vylepšeniach a postupoch, ktoré nám pomáhajú cítiť sa lepšie v našom tele.

EdilenaRamos-BR.png

Edilena Ramos

Content Manager Brazília

Vyštudovala som Reklamu a Public Relations a vždy som mala rada sociálne siete. Aby som to dokonale zladila, začala som sa venovať písaniu obsahu, v tejto branži som už viac ako 10 rokov! Zameriavam sa na všetky štýly digitálneho obsahu, ale mojou vášňou bola vždy krása, a preto v súčasnej dobe píšem články o estetických zákrokoch a estetickej medicíne.

ToniMontero.png

Toni Montenegro

Content and Community Manager

Vyštudoval som žurnalistiku na Autonómnej univerzite v Barcelone. Získaval som skúsenosti v tlačových a finančných časopisoch, ako aj pri spoluvytváraní projektov v internetovom svete. Vzhľadom na môj záujem o svet marketingu a projektového manažmentu mám aj diplom z Reklamy a Public Relations.

DamarisCastro.png

Damaris Castro

Content Manager

Vyštudovala som priemyselný dizajn na Technologickom inštitúte v Monterrey (Mexiko). Pokračovala som v magisterskom štúdiu v Barcelone a zamilovala sa do digitálneho sveta. Venujem sa projektovému manažmentu a tvorbe internetového obsahu o estetickej medicíne a plastickej chirurgii.