Náš redakčný tím

Zoznámte sa s naším medzinárodným tímom tvorcov webového obsahu, ktorí sa špecializujú na plastickú chirurgiu a estetickú medicínu. Náš tím vám bude prinášať aktuálne informácie o novinkách v týchto odvetviach, aby vás informoval o najnovších technikách ošetrení a inovatívnych estetických metódach.
NataliaValkovicova-SK.png

Natália Valkovičová

Content Manager Slovensko

Vyštudovala som magisterskú psychológiu na Masarykovej univerzite v Brne, no už počas štúdia ma to najviac tiahlo k písaniu, tvoreniu obsahu, a prekladom. Mala som možnosť pracovať na rôznych projektoch a mojim cieľom je informácie podať vždy jasne, zrozumiteľne a tak, aby sa dobre čítali. Momentálne sa venujem písaniu článkov zo sveta plastickej chirurgie a estetickej medicíny.

LucieOmanska-CZ.png

Lucie Osmanská

Content Manager Česká republika

Vyštudovala som odbor Česká filológia so zameraním na editorskú prácu v médiách na Univerzite Palackého v Olomouci. Už niekoľko rokov sa venujem tvorbe obsahu a tiež prekladom. Spolupracovala som na mnohých zahraničných projektoch. V súčasnej dobe vytváram články o plastickej chirurgii a estetickej medicíne. Špecializujem sa predovšetkým na témy v oblasti starostlivosti o pleť a minimálne invazívnych zákrokov.

KataGolko-PL.png

Katarzyna Golko

Content Manager Poľsko

Som prekladateľka z poľštiny a copywriterka. Mám magisterský titul z prekladateľstva a tlmočníctva, ktorý som získala na Jagelovskej univerzite v Krakove. Špecializujem sa najmä na lekársky preklad. Skúsenosti v tejto oblasti som získala v jednom z najvýznamnejších poľských lekárskych vydavateľstiev. Posledné dva roky píšem a prekladám texty o plastickej chirurgii a estetickej medicíne, kráse a zdraví.

MonicaAubert-ES.png

Mònica Aubert

Content Manager Španielsko

Vyštudovala som žurnalistiku na Univerzite Ramón Llull a neskôr som absolvovala magisterské štúdium v odbore Public relations a komunikácia na UAB. Odkedy si pamätám, milujem písanie a komunikáciu s ostatnými. V súčasnosti píšem obsah a články o medicíne a estetickej chirurgii. Počas svojej profesionálnej kariéry v tomto odvetví som sa špecializovala na lekárske rozhovory, najmä o operáciách prsníkov.

CarmenGiubileo-IT.png

Carmen Giubileo

Content Manager Taliansko

Vždy ma fascinoval svet kreativity a tiež komunikácie. Získala som magisterský titul v odbore kinematografie a komunikácie na Univerzite Roma Tre. Po štúdiu som sa rozhodla absolvovať odborný kurz digitálneho marketingu na IBAT College Dublin. Dnes píšem články a rozhovory o móde, kráse a estetických procedúrach, čím spájam svoje dve vášne.

SofiaGali-FR.png

Sofia Gali

Content Manager Francúzsko

Mám magisterský titul z didaktiky francúzštiny a svetových jazykov z Univerzity Paris 3 Sorbonne-Nouvelle. Som community manager a redaktor. Ako zarytá milovníčka prirodzenej starostlivosti o pleť a nadšenec do estetiky vo všeobecnosti neustále sledujem všetky novinky a trendy v týchto oblastiach. V súčasnosti píšem články a vytváram obsah o novinkách v estetickej medicíne a plastickej chirurgii.

CarinaPfaffstetter-DE.png

Carina Pfaffstetter

Content Manager Nemecko

Som copywriterka z Rakúska s vášňou pre jazyky. Vyštudovala som komunikačné vedy na Viedenskej univerzite. V roku 2020 som sa rozhodla ísť do Barcelony venovať sa marketingu a digitálnemu svetu. Úspešne som tu ukončila svoju ďalšiu marketingovú kariéru. Teraz sa naplno venujem písaniu obsahu o plastickej chirurgii a estetickej medicíne.

AnahiGallardo-MX.png

Anahí Gallardo

Content Manager Mexiko

Mám bakalársky titul v odbore komunikácia UPAEP (Puebla, Mexiko) a tiež magisterský titul v odbore Žurnalistika BCN_NY, ktorý som získala na Universitat de Barcelona-Columbia University. Špecializujem sa na lekárske rozhovory a články o zdraví a wellness. Mojím poslaním je vytvárať užitočný a zaujímavý obsah. Zaujímam sa o nové trendy zo sveta estetickej medicíny a plastickej chirurgie.

DianaRoa.png

Diana Roa

Content Manager Latinská Amerika

Vyštudovala som komunikačné vedy a mám skúsenosti s tvorbou digitálneho obsahu. Vytváram obsah a články pre užívateľov našich portálov z Kolumbie, Čile a Argentíny. Získala som skúsenosti v problematike kozmetickej dermatológie. Milujem rozhovory s lekármi o kozmetických vylepšeniach a postupoch, ktoré nám pomáhajú cítiť sa lepšie v našom tele.

EdilenaRamos-BR.png

Edilena Ramos

Content Manager Brazília

Vyštudovala som Reklamu a Public Relations a vždy som mala rada sociálne siete. Aby som to dokonale zladila, začala som sa venovať písaniu obsahu, v tejto branži som už viac ako 10 rokov! Zameriavam sa na všetky štýly digitálneho obsahu, ale mojou vášňou bola vždy krása, a preto v súčasnej dobe píšem články o estetických zákrokoch a estetickej medicíne.

IlariaLorio-IT.png

Ilaria Lorio

Content Manager Taliansko

Po štúdiách v Bologni a Barcelone som sa začala zaujímať o tvorbu digitálneho obsahu. Mala som možnosť spolupracovať s niekoľkými medzinárodnými časopismi a v súčasnej dobe sa zameriavam na témy z oblasti kozmetiky a zdravia. Dbám na to, aby všetky publikované texty obsahovali len overené informácie. Mojou špecializáciou sú predovšetkým rozhovory, ktoré mi dávajú príležitosť nahliadnuť do hĺbky tém o plastickej chirurgii a estetickej medicíne.

MathildeHaroche-FR.png

Mathilde Haroche

Content Manager Francúzsko

Vyštudovala som Marketing a komunikáciu na Obchodnej a módnej škole vo Francúzsku. Online komunikácia a všetok digitálny obsah sú mojou vášňou, pretože sú dynamické a neustále sa menia. Som odborníčka v oblasti estetiky a v súčasnosti píšem obsah o zdraví a kráse, takže som vždy informovaná o najnovších informáciách z oblasti estetickej chirurgie a medicíny!

JenniferStock-DE.png

Jennifer Stock

Content Manager Nemecko

Po štúdiu pedagogiky na univerzite v Kolíne nad Rýnom a niekoľkých odborných kurzoch v oblasti komunikácie som sa napokon špecializovala na písanie článkov a výskum na témy súvisiace s estetickou chirurgiou a medicínou. Mojím hlavným zameraním a špeciálnym záujmom sú minimálne invazívne zákroky na omladenie tváre, ktoré sa každým dňom vyvíjajú.

DamarisCastro.png

Damaris Castro

Content Director

Vyštudovala som priemyselný dizajn na Technologickom inštitúte v Monterrey (Mexiko). Pokračovala som v magisterskom štúdiu v Barcelone a zamilovala sa do digitálneho sveta. Venujem sa projektovému manažmentu a tvorbe internetového obsahu o estetickej medicíne a plastickej chirurgii.