Operácia nosa (Rhinoplastika) Bratislava

Rhinoplastika: Zoznam plastických chirurgov v Bratislava

Prinášame zoznam 32 doktorov a 20 kliník, ktoré vykonávajú rhinoplastiku v lokalite Bratislava. Celkom si môžete prečítať 64 skúseností pacientov, ktorých trápil veľký nos, krivý nos, orlí nos, hrboľ na nose, problémy s dýchaním , široký nos, alebo asymetria nosných dierok. Rhinoplastika mení vzhľad nosa, tvorí ho rovnejší, menší a symetrický. Priemerná cena operácie nosa na základe skúseností v Bratislava je 2 167 €.

podľa:  relevantnosti  |  najlepšie hodnotenie
MUDr. Vlastibor Minarovjech MHA
Plastická chirurgia – Bratislava
24 rokov praxe
Reakcie: 57%, do 1 dňa
4.7
13 hodnotení
Cena od
830 €
MUDr. Juraj Paliatka
Plastická chirurgia – Bratislava
19 rokov praxe
Reakcie: 97%, do 1 dňa
4.8
40 hodnotení
Cena od
790 €
Cena do
1 390 €
MUDr. Ctibor Caban
Plastická chirurgia – Bratislava
Cena od
1 175 €
MUDr. Katarína Simonová
Plastická chirurgia – Bratislava
15 rokov praxe
Reakcie: 76%, do 1 dňa
4.4
13 hodnotení
Cena od
996 €

Operácia nosa je náročná estetická plastická operácia

Operácia nosa (rhinoplastika) patrí medzi jednu z najnáročnejších estetických operácií. Nos ovplyvňuje celkový výraz tváre. O to viac by ste mali dbať na výber vynikajúceho plastického chirurga Bratislava

Ako vybrať plastického chirurga na rhinoplastiku Bratislava

Najlepší plastickí chirurgovia, špecialisti na operáciu nosa často ovládajú i ORL problematiku, pokiaľ riešia aj problémy s dýchaním. Rhinoplastika musí byť jak estetická, tak funkčná. Vyberajte plastického chirurga na operáciu nosa podľa pred a po fotky a skúseností pacientov. Iba tak uvidíte výsledok ich práce. Niekedy môže byť riešením rhinoplastika bez operácie pomocou injekčných výplní (kyselina hyalurónová). Prípadnú korektívnu rhinoplastiku by mal vykonávať iba skúsený špecialista na operáciu nosa.

Rhinoplastika Bratislava

Uvedomte si, že budete dochádzať na konzultácie a kontrolu. Ideálne je mať plastického chirurga blízko svojho bydliska. Preto, pokiaľ ste z Bratislava, vyberajte operáciu nosa v Bratislava a okolí.

Odborníci vo vašom okolí