MB CLINIC

MB CLINIC

(5 Recenzií)·80% odporúča
Ohodnotiť
Gorkého 4, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MB CLINIC
MB CLINIC
(5 Recenzií)·80% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MB Clinic je prémiová klinika plastickej a estetickej chirurgie na Slovensku, za ktorej úspechom, službami a špičkovým vybavením stojí MUDr. Martin Boháč, PhD., MHA., uznávaný estetický chirurg na Slovensku aj v zahraničí.

Klinika sa špecializuje na štyri kľúčové oblasti, ktorými sú plastická chirurgia, korektívna dermatológia, laserová medicína a intímna rejuvenizácia. Výnimočnosť MB Clinic podčiarkuje jej špecializácia na kombinované esteticko-chirurgické zákroky, kedy sa v rámci jednej operácie upravujú viaceré problémové časti tela. Ich výhodou je pôsobivejšia zmena, vyššia efektivita a kratšia celková rekonvalescencia. Klienti si môžu vybrať zo širokého spektra zákrokov a ošetrení, ktoré im pomôžu cítiť sa krajšie, sebavedomejšie a spokojnejšie. Môžu sa spoľahnúť na absolútnu profesionalitu a odbornosť, no aj bezpodmienečne individuálny prístup, "šitie" postupu presne na mieru a príjemnú atmosféru. Našim cieľom je každému klientovi poskytnúť špičkovú starostlivosť, ktorá vyústi do splnených očakávaní a radosti z perfektného výsledku.

MB Clinic ponúka súkromie a individuálny prístup ‘boutique‘ kliniky s medicínskym zázemím a bezpečnosťou operačných sál veľkých medicínskych zariadení. Klinika sa zameriava na celistvú starostlivosť o krásu, pričom dôraz kladie na prirodzenú estetiku s ohľadom na osobitosť klienta. Výsledná premena je pôsobivá zvonka, zároveň harmonizačná zvnútra.

MB Clinic založilplastický chirurgdoc. MUDr. Martin Boháč, PhD., ktorého precíznu prácu poznajú nielen na Slovensku ale aj v zahraničí, keďže má za sebou niekoľko prestížnych stáží a okrem Slovenska momentálne pôsobí aj v Českej republike a v Rakúsku.Spoločne s tímom odborníkov majú za sebou veľký počet úspešných zákrokov, ktoré charakterizuje dokonalá zručnosť stvárňovať krásu. MB Clinic kladie veľký dôraz na osobnú konzultáciu. Svojim klientom poskytuje čo najviac relevantných informácií o zákroku, aby tým získali ucelenú predstavu o tom, čo chcú a čo naozaj potrebujú.

Nezáväznú osobnú konzultáciu si môžete dohodnúť telefonicky alebo online.

Cena za konzultáciu:

  • Konzultácia - plastická chirurgia - 100 €

Recenzie (5)

4.2
priemerné hodnotenie
80% odporúča

Zakrok na tejto klinike by som nikdy nikomu neodporucila. Po niekolkych mesiacoch mam zjazvene podkozie, neforemne hrce po tvari, ktore sa od operacie nemenia a ktore mi poskodili tvar (vyzera ovela horsie, ako pred zakrokom). Komunikacia s lekarom n...Čítať ďalej

Dobrý deň,

spokojnosť a bezpečnosť našich klientov je pre nás prvoradá, rovnako ako aj komunikácia s nimi, ktorá je základom riešenia každej situácie.

Vzhľadom na Vašu neobvyklú zdravotnú situáciu sme spravili maximum, aby sme vyšli v ústrety Vašim požiadavkám - čo sa týkalo starostlivosti o Vás: pred, počas a následne - po operačných zákrokoch.

Sme tu aj naďalej pre Vás - môžete nás kontaktovať na známom t.č. našej asistentky, alebo mailom.

S úctou
MB Clinic

Prekonala som tri tehotenstvá a k tomu sa pridala menopauza. Každý rok absolvujem preventívne prehliadky u MUDr. Böhmera, kde som sa posťažovala na problém so suchosťou vaginalnej sliznice a problémom so zápalmi mechúra. Bola som rada keď mi pán dokt...Čítať ďalej

Labioplastika, MB CLINIC, Bratislava, konečne sa cítim dobre v plavkách, odporúčam

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Kliniky

doc. MUDr. M. Boháč PhD.

Doc. Mudr. M. Boháč Phd.

Spolupracujúci lekári

MUDr.  Magdalina  Kraynina

MUDr. Magdalina Kraynina

MUDr.  Matej  Böhmer

MUDr. Matej Böhmer

MUDr. Alexandra Viestová

MUDr. Alexandra Viestová

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.