formovače bradaviek

Nika355
4. 8. 2009 · Posledná odpoveď: 24. 10. 2011

dobry den, mam 18 rokov a takisto vpačene bradavky,co ma trápi práve z estetického hladiska chcela by som sa spytat ci by vzhladom na moj vek boli vhodne formoveče bradaviek alebo je to riešenie skor pre tehotné ženy a ci vysledok pri používaní formovača je uz stály. Dakujem

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Alexandra Rozborilová PhD.
Bratislava . 24. 10. 2011
Pekny den, vhodne je objedant sa na konzultaciu na c. 0905 244 577 alebo 02/54415404 a dohodneme si dalsi postup.
Tesime sa na stretnutie u nas an klinike.
S pozdravom Esthetic
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Ján Švehlík
Košice . 6. 10. 2011
Dobrý deň prajem.
V prípade, že máte vpáčené bradavky 1. a 2. stupňa, tak s najväčšou pravdepodobnosťou budete môcť kojiť. Môžete trochu pomôcť svojmu dieťaťu, ak budete už teraz používať Niplette. Jeho použitie je trochu obmedzujúce, je potrebné ho nosiť viac hodín denne, tri až 6 mesiacov, ale čo už neurobíte pre svoje dieťa. Ak máte vpáčené bradavky 3. stupňa, tak kojiť pravdepodobne nebudete môcť, respektíve sa dieťa nedokáže prisať na bradavku. Tento stupeň vpáčenia je riešiteľný len chirurgicky. Chirurgickému riešeniu by som sa ale v prípade, že chcete kojiť radšej vyhol, pretože pri ňom dochádza k prerušeniu mliekovodov.
S pozdravom
MUDr. Ján Švehlík
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi