Oftalentis

Oftalentis

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Saratovská 24, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Oftalentis
Oftalentis
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Oftalentis je súkromna očná ambulancia pre deti aj dospelých v Bratislave, ktorá svojim klientom okrem komplexnej zdravotnej starostlivosti o oči a očné okolie ponúka aj estetické zákroky. Tím lekárov kliniky Oftalentis sa skladá zo skutočných odborníkov, ktorí majú za sebou roky praxe a tie najkomplikovanejšie oftalmologické prípady. Nie sú však len expertmi ale najmä luďmi, a preto chápu, že niekedy môže byť zložité prísť k lekárovi počas štandardných ordinačných hodín. Z tohto dôvodu si zakladajú na flexibilite a po dohode sa radi prispôsobia časovým možnostiam klienta. Aj vďaka tejto kombinácii odbornosti, profesionality a ústretovosti sa ich spokojná klientela neustále rozrastá.

Oftalentis ako očná ambulancia ponúka všetky základné vyšetrenia očí a očného pozadia, ako kontrolné tak aj akútne, a následnú liečbu očných ochorení či korekciu vád zraku. Ambulancia je prispôsobená ako pre dospelých pacientov, tak aj pre deti a dorast. Ambulancia sa špecializuje tiež na operáciu očných viečok - blefaroplastiku, ktorá pomôže s prebytočnou ovisnutou kožou v okolí očí či s povisnutými viečkami.

V ambulancii však môžu klienti podstúpiť aj niektoré estetické zákroky, ktoré vykonáva MUDr. Ivajlo Popov. Patrí medzi ne aplikácia botulotoxínu do všetkých hlavných lokalít tváre, pomôže teda problémami, ako sú vrásky hnevu - glabella, vrásky na čele a tiež vejárikovité vrásky okolo očí. Botulotoxín aplikuje aj do podpazušia na redukciu nadmerného potenia. Ďalším zákrokom sú tiež injekčné výplne pomocou kyseliny hyalurónovej, napríklad na zvýraznenie a vyplnenie pier či na vyplnenie častí tváre, ktoré vekom stratili objem. V prípade, že klienta trápi ovisnutá pokožka a poklesnuté kontúry tváre, môžu v Oftalentis absolvovať niťový lifting alebo mezolifting.

Tím lekárov tvorí MUDr. Mgr. Ivajlo Popov PhD., FEBO, MPH, ktorý sa špecializuje na oftalmológiu dospelých a estetickú medicínu, MUDr. Ján Juhas, ktorý sa taktiež špecializuje na oftalmológiu dospelých a MUDr. Veronika Popova, ktorá sa zameriava na oftalmológiu detí a dorastu. 

Súkromnú ambulanciu Oftalentis môžete navštíviť v Bratislave v mestskej časti Dúbravka.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.