Kto sme?

Našim poslaním je pomáhať ľuďom, ako ste vy, ktorí sa zaujímajú o medicínu a estetickú chirurgiu. Chceme, aby ste rýchlo a na jednom mieste našli všetky potrebné informácie, fotky pred a po zákroku, príbehy, články, videá, odporúčania, hodnotenia, lekárov, ceny... skrátka všetko, čo potrebujete pred operáciou alebo estetickým zákrokom vedieť!


Sme s Vami, sprevádzame Vás priebehom celého procesu tak, aby ste našli to najvhodnejšie ošetrenie a lekára ... pri každom Vašom kroku, riešení Vašich pochybností, otázok ... a samozrejme, Vám budeme držať palce, aby výsledok bol čo najlepší.


Chceme poznať každý detail tých malých aj veľkých príbehov zo sveta estetickej medicíny a chirurgie, príbehov o vylepšení vzhľadu, šťastí a emóciách, v ktorých hlavným hrdinom ste Vy. Pomáhame tak ostatným ľuďom robiť tie najlepšie rozhodnutia.


V Estheticon.sk nájdete všetko, čo potrebujete na začiatok svojej veľkej premeny, a zároveň podporíte tých, ktorí si ešte len hľadajú cestu do sveta estetickej medicíny a chirurgie.


Ako pracujeme?

Estheticon.sk má zastúpenie v 12 krajinách: Španielsku, Taliansku, Francúzsku, Mexiku, Brazílii, Argentíne, Chile, Kolumbii, Nemecku, Poľsku, Českej republike a Slovensku.


Na Estheticon.sk nájdete:


Vyhľadávač a databázu špecialistov s ponukami


Estheticon.sk je najväčší portál o estetickej medicíne a plastickej chirurgii na svete, spolupracujeme s viac ako 23.500 klinikami po celom svete, z ktorých vám ponúkame najkomplexnejšie informácie, a navyše, väčšina z nich ponúka špeciálne akcie!


Naším najväčším poslaním je uľahčiť komunikáciu medzi odborníkmi a pacientmi. Preto by tu nemal chýbať žiadny lekár ani chirurg, ktorý sa venuje estetickej medicíne.


Recenzie lekárov od pacientov

Najlepší spôsob, ako spoznať lekára, jeho prácu a ďalšie podrobnosti, je pozrieť sa čo si o ňom píšu jeho pacienti. Preto sú pre nás hodnotenia pacientov také dôležité. Všetky hodnotenia sú od ľudí, ktorí podstúpili nejaké ošetrenie a hodnotia rôzne aspekty práce celého zdravotníckeho tímu.


Články, videá, popisy zákrokov a cenové štatistiky


Nezaujaté a objektívne informácie, ktoré najviac hľadáte, ale často nenachádzate: spoľahlivé články, objektívny popis zákroku (priebeh zákroku, rekonvalescencia atď.), fotografie pred a po zákroku, videá a priemerné ceny vypočítané na základe cien, ktoré nám lekári na portáli uviedli. Nájdete tu jednoducho všetko, čo potrebujete aby ste si mohli správne vybrať.


Opýtajte sa lekára


Nie je skvelé zveriť sa so svojimi pochybnosťami a nechať lekára, aby Vám odpovedal priamo, v priebehu niekoľkých minút a zdarma? To je poslanie našej sekcie Opýtajte sa lekára, kde je k dispozícii viac ako 900 odborníkov.


Komunita


Komunita Estheticon.sk má dve platformy:
●Fórum, kde sa môžete rozprávať o zákrokoch a plastickej chirurgii... a ďalšie témy!
●Príbehy, v ktorých sa používatelia delia o svoje skúsenosti týkajúce sa estetickej medicíny a plastickej chirurgie. Aký bol zákrok, ako prebiehala komunikácia s lekárom, ako dlho trvala rekonvalescencia, aké boli výsledky zákroku.

Pridajte sa k najväčšej slovenskej komunite zameranej na estetické zákroky!


Ako sa portál financuje a kto to celé umožňuje?

Estheticon.sk je tvorený tímom viac ako 150 ľudí z 12 krajín . Sme féroví, nadšení, inovatívni a pozitívni ľudia a baví nás pomáhať ostatným.


Estheticon.sk získava na svoje fungovanie prostriedky uzatváraním ročných zmlúv s lekármi a klinikami, ktoré potom propagujeme na rôznych miestach portálu. Každý špecialista si môže zvoliť bezplatnú alebo platenú prezentáciu. K bezplatnej verzii sa môžete prihlásiť tak, že otvoríte "Vstup pre odborníkov" a potom použijete tlačidlo "Bezplatná registrácia". Na prémiovú verziu môžete prejsť tak, že po prihlásení použijete voľbu "Prémiové členstvo", čím otvoríte ďalšiu ponuku. Plán Premium je možné zakúpiť od 310 ročne. Podrobnosti členstva je možné dohodnúť s našim obchodným tímom. Registrovaní používatelia môžu svoju viditeľnosť ešte podporiť tak, že si zvolia Top členstvo, pričom jeho cenu následne určíme podľa vybraných doplnkových služieb. Lekári a kliniky s Prémiovým alebo Top členstvom sú na portáli náležite označení. Uzatvorenie zmluvy nemá vplyv na obsah zverejňovaný na tomto webe a nevytvára stret záujmov.


Zaujíma nás všetko, čo vo svete krásy prežívate, chceme poznať príbehy, v ktorých hráte hlavnú úlohu, nech už ste podstúpili estetický zákrok alebo o ňom ešte len uvažujete. Ponúkame Vám úžasné miesto, kde sa môžete podeliť o svoje skúsenosti a stať sa sprievodcom tých, ktorí prežívajú to isté, čo Vy, pretože majú rovnaký cieľ ako Vy: vyzerať a cítiť sa lepšie. Sme tu, aby sme Vás počúvali, a chceme, aby ste mali na dosah ruky tých najlepších lekárov a chirurgov, akých možno v našej krajine nájsť.


Chcete sa stať súčasťou Estheticon.sk?

Ak ste energický človek so zmyslom pre humor a chcete niečo dokázať... ste tu správne! Sme otvorení talentom v oblastiach obchodu, dizajnu, prevádzky, obsahu... Pošlite nám svoj životopis!

Kde nás nájdete

Parque Empresarial Sant Joan
Avda. Alcalde Barnils 64-68, Escalera C, 1ª Planta
08174 Sant Cugat del Vallès, Barcelona, España/Španielsko.

Zákaznícky servis

Zákaznícky servis v Španielsku

Telefón: +34 935 956 758

Zákaznícky servis v Mexiku

Telefón: (55) 6268 4030

Zákaznícky servis v Taliansku

Telefón: +39 043 203 0135

Zákaznícky servis vo Francúzsku

Telefón: +34 935 953 715

Zákaznícky servis v Chile

Telefón: +56 225 822 251

Zákaznícky servis v Argentíne

Telefón: +54 11 5172 5997

Zákaznícky servis v Kolumbii

Telefón: +57 5 08 82 00

Zákaznícky servis v Brazílii

Telefón: (21) 3500-0452

Zákaznícky servis v Nemecku

Telefón: + 34 935 954 055

Zákaznícky servis v Českej republike

Telefón: +420 228 880 349

Zákaznícky servis v Poľsku

Telefón: +48 221 041 645

Zákaznícky servis na Slovensku

Telefón: +420 228 889 984

Viac informácií

Viac informácií o nás: info@estheticon.sk

Aktualizované: 17/09/2020