Dr. Martin Zubná klinika

Dr. Martin Zubná klinika

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Antolská 4, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Dr. Martin Zubná klinika
Dr. Martin Zubná klinika
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Zubná klinika Dr. Martina v Bratislave je súkromná zubná klinika ponúkajúca celú škálu zákrokov, od implantológie, zubnej ednodoncie, až po stomatologickú chirurgiu a detskú stomatológiu.

Klinika Dr. Martina ponúka služby implantológie, detskej stomatológie, zubnej endodoncie, stomatologickej chirurgie, bielenie zubov, estetickú stomatológiu, poskytujú implantáciu fixných zubných protéz, záchovnej stomatologie, zubnej protetiky, a dentálnej hygieny.

Na klinike je 19 špičkovo vybavených ambulancií, každá disponuje vlastnou modernou stomatologickou súpravou a zariadeniami, ktoré radia kliniku medzi špičku na Slovensku.

Srdcom kliniky je Doc. MUDr. Martin Tvrdoň Csc. s viac ako 55 ročnou praxou. Na klinike pôsobí spolu s ním i 11 lekárov, 5 dentálnych hygieničok, 10 zdravotných sestier, 2 zdravotné asistentky a 6 pracovníčok personálneho útvaru. Spolu teda 36 členov tvorí tím zubnej kliniky Dr. Martina. Každý z lekárovej je špičkový odborník vo svojom odbore. Na klinike nájdete len tie najmodernejšie prístroje, vrátane pokrokového 3D CT prístroja, takzvaného 3D RTG.

Zubná klinika Dr. Martin má viac ako 14 tisíc spokojných klientov, ročne aplikuje viac ako 1000 implantátov, vykoná 10 tisíc zákrokov dentálnej hygieny a aplikuje viac ako 5 tisíc keramických plômb. Ponúkajú bezplatné vstupné vyšetrenie, ktoré zahŕňa komplexnú prehliadku stomatológom. Ten vykoná základné vyšetrenia a prejde s Vami navrhovaný postup liečby. K vyšetreniu budete potrebovať RTG snímky. Tieto snímky si môžete priniesť vlastné, pokiaľ nie sú staršie ako jeden rok.

Klinika Dr. Martina poskytuje každému klientovi záruku 5 rokov. Tá zahŕňa kvalitu a trvanlivosť práce lekárov kliniky, ktorí odvedú bezchybnú prácu. Využitie najmodernejších prístrojov a kvalitných materiálov zaručuje najvyššiu kvalitu odvedených zákrokov a ich trvanlivosť. Všetky zákroky prebiehajú v lokálnej anestéze a sú úplne bezbolestné.

Kliniku Dr. Martina nájdete na ulici Antolská 4 v Bratislave. Samozrejmosťou je parkovanie na parkovisku špeciálne vyhradenom pre klientov.

Hlavné zákroky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.