Pri každom porušení celistvosti kože, či už operačným zákrokom alebo úrazom, vzniká jazva. Je dôsledkom hojivých procesov, ktoré opäť obnovia celistvosť kože. Výsledná jazva je vždy odlišná svojou povahou od okolitého neporušeného tkaniva a jej vzhľad a veľkosť záleží na type hojivých reakcií pacienta, na umiestnení a priebehu jazvy, okolnostiach vzniku a priebehu hojenia. Jazva sa nedá odstrániť, da sa len korigovať tak, že funkčne a esteticky je menej alebo vôbec na obtiaž.

Publikované: 05.08.2008

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Súvisiace skúsenosti

Nikky 06.06.2019
Stojí to za to

Po spackanej operácii prs - mammaplastika (chcela som prsia zdvihnúť) u nemenovaného doktora, ktorý mi prsia dorezal skrz na skrz a zanechal škaredé jazvy, kvôli zle zvolenému spôsobu šitia, som sa obrátila na viacero kl... Viac 

1 Páči sa mi to   1 Komentár  

Korekcia jaziev - Cenníky

Ceny od 100 €
Eveclinic Bratislava
Ceny od 100 €
zvyčajne do 990 €
doc. MUDr. M. Boháč PhD.
Ceny od 100 €
MUDr. Jozef Fedeleš PhD.
Ceny od 4 €
Medicentrum spol. s r.o.
MB CLINIC
Bratislava
Ceny od 100 €
zvyčajne do 990 €
MB CLINIC

Súvisiace problémy

Korekcia jaziev

99% spokojnosť. Založené na 84 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Fotografie pacientov
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.