Plastika brady

Stojí to za to
100%
Stojí to za to
Na základe 5 príbehov
Priemerná cena
1.000 €
Priemerná cena
  • Celková anestézia
  • 3 dni
  • 1-3 hodiny zákroku
  • 7-10 dní kľudového režimu
  • Výsledky viditeľné po jednom týždni
  • Trvalé výsledky

Čo je to plastická operácia brady - profiloplastika?

Operácia brady- profiloplastika

Operácia brady- profiloplastika

Profiloplastika zahŕňa techniky plastickej chirurgie, ktorých cieľom je vyvážiť profil tváre so zameraním na štyri kľúčové oblasti - čelo, nos, lícne kosti a bradu. Tento postup zabezpečí, že vaše oči, čelo, nos a brada budú v správnych proporciách. Operácia brady je chirurgický zákrok na pretvorenie brady buď vylepšením pomocou implantátu alebo zákrokom na redukciu kosti. Tieto typy zákrokov často odporúčajú plastickí chirurgovia s cieľom vyrovnať harmóniu prvkov tváre a vylepšiť rovnováhu brady, čeľuste, líc a čela.

Ako zistím či som vhodný kandidát na operáciu brady - profiloplastiku?

 Kandidát na operáciu brady

Kandidát na operáciu brady

Ľudia, ktorí majú reálne očakávania od toho, čo im môže ponúknuť moderná veda v oblasti plastickej chirurgie, sú najlepšími kandidátmi. Tento zákrok sa odporúča hlavne vtedy, ak na zosúladenie profilu a tváre s cieľom dosiahnuť symetriu medzi nosom a bradou samotná rhinoplastika nestačí.

Ak máte profil nosa, ktorý je príliš dlhý a máte ustupujúcu bradu, alebo vás trápi príliš krátky nos a máte bradu, ktorá je príliš vyčnievajúca, profiloplastika by mohla byť ideálnym riešením pre vás. Počas tohto zákroku je možné tiež korigovať ustupujúce čelo alebo hrboľatý nos.

Ako si vybrať vhodného lekára?

Ako si vybrať vhodného lekára?

Výber špecialistu

Profiloplastika je súbor viacerých zákrokov plastickej chirurgie, a každý z nich má svoje vlastné špecifiká, preto je výber vhodného chirurga extrémne dôležitý. Prvým a dôležitým krokom je vyhľadať odborníka, ktorý sa zameriava na profiloplastiku a má bohaté skúsenosti s kombináciou týchto zákrokov. Lekár by mal mať estetické cítenie a zmysel pre detail. Môžete absolvovať viaceré konzultácie u rôznych lekárov a potom zhodnotiť, ktorý lekár vám najviac vyhovuje nielen skúsenosťami ale aj osobnostne a mohol by zrealizovať vaše predstavy a očakávania. Nájsť vhodného špecialistu na kombináciu viacerých zákrokov si vyžaduje trpezlivosť a čas, ktorý by ste mali obetovať, aby ste si splnili svoje ciele.

Nie každý plastický chirurg vyniká vo všetkých oblastiach plastickej chirurgie a estetickej medicíny. Väčšinou si každý nájde to svoje a snaží sa špecializovať najmä na určité zákroky. Jeden sa môže špecializovať na zväčšenie a modeláciu pŕs, iný sa rád venuje tvárovej plastike a niektorí radšej uprednostňujú minimálne invazívne zákroky a ošetrenia. Tieto faktory by ste určite mali zohľadniť pri výbere vášho operatéra.

Bibliografia

American Board of Cosmetic Surgery. (n. d.). Chin implants [online]. Dostupné na: https://www.americanboardcosme... [Dátum: 14. 6. 2022].

Mayo Clinic (n. d.). Jaw surgery [online]. Dostupné na: https://www.mayoclinic.org/tests-procedures/jaw-surgery/about/pac-20384990. [Dátum: 14. 6. 2022].

"Obsah uvedený na tomto portáli je len informatívny, nemôže za žiadnych okolností nahradiť individuálnu konzultáciu s odborníkom na plastickú chirurgiu a estetickú medicínu alebo súvisiacimi odbormi. Ak uvažujete o podstúpení zákroku (alebo máte akékoľvek pochybnosti alebo otázky), obráťte sa na svojho lekára. Estheticon nepodporuje ani neschvaľuje žiadny obsah, ošetrenie, produkty, názory, zdravotníckych pracovníkov ani žiadny iný materiál či informácie obsiahnuté v tomto texte ani inde na tomto webe."
Zobraziť lekárov