Augmentácia, Nitra, MUDr. Mládek

ENko

Ahojte,
vždy sa mi páčili väčšie prsia a závidela som každej, ktorá mohla nosiť šaty s holým chrbtom, a tak som sa jedného dňa spontánne rozhodla, že idem do toho. Operoval ma MUDr. Mládek a lepšieho odborníka som si ani vybrať nemohla :). Doktor má perfektný prístup a zlaté ruky, ďakujem.
Implantáty mám Mentor, 390ml, anatomický tvar, pod sval, rez v podprsníkovej ryhe. Na klinike sa o mňa 2 dni starali ako o bábätko :). Musím však priznať, že to boli pre mňa zároveň najhoršie dni - čo sa zákroku týka. Pripravte sa na bolesť chrbta, tlaku na hrudi a pre mňa bol trest spánok na chrbte, ale čo my ženy pre krásu nevydržíme, však? Dnes som už 2 mesiace po operácii a aj som zabudla, že som nejaký zákrok podstúpila. Prsia sú krásne, presne podľa mojej predstavy.
Odporúčam to každej žene, ktorá sníva o pekných prsiach a stále váha. Ja rozhodne neľutujem!

Zobraziť príspevky5 Skryť príspevky5
Kate

Ahoj ENko.Som rada,že si spokojná s výsledkom operácie. Mohla by si prispieť aj fotkami pred a po operácii pre porovnanie?Určite to pomôže aj iným ženám v rozhodovaní sa....

Zobraziť odpoveď 3
ENko

Ahoj Kate :) pridávam fotku PO..pôvodne som mala B-čka, teram mám väčšie D-čka, dokonca niektoré podprsenky mám vo veľkosti E

Odpoveď na ENko
Kate

Pekný výrazný výsledok.To si asi od operacie aj očakavala..

Odpoveď na Kate
ENko

Áno, pravdupovediac, veľkosť sme zmenili tesne pred operáciou pri kreslení (na väčšiu) :)

Ifka

Ahoj,
natrafila som na toto keď som si pozerala primárove hodnotenia, a na základe osobnej skúsenosti by som dopnila k Tvojej poslednej vete, že to odporučenie by malo patriť ženám, ktoré naozaj snívajú o pekných a veľkých prsiach. Ja som v puberte šetrila na zväčšenie a kopu iných zákrokov, lebo som mala nízke sebavedomie a myslela som, že mi to možno pomôže zapáčiť sa ostatným, zatiaľčo mne osobne sa skôr páčia relatívne malé prsia. Takže u mňa bol problém skôr psychologický (a pritom mám - aspoň zatiaľ - pekne tvarované a nie malé prsia). Každopádne super, že Ti to vyšlo a že si spokojná, hlavne ak si to robila pre seba :)

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti