Ide o metódu vyhladzovania tváre, ktorá pôsobí na mimické vrásky, vyhladzuje kontúry a zvyšuje napätie kože. Omladenie pokožky prebieha úplne neinvazívnym spôsobom, teda bez operácie, bez jaziev a modrín. Nie je potreba vpichov ihiel či akéhokoľvek porušenie vrchnej vrstvy pokožky.

Metódy spadajúce pod neinvazívny tvárový lifting môžu ošetriť pleť celkovo, neslúži teda len na spevnenie a vypnutie čela, čeľustí a tváre, ale môžu vyhladiť aj vrásky na dekolte a krku.

Väčšinou ide o bezrizikové metódy, nehrozí žiadne poškodenie vrchnej vrstvy pokožky, zjazvenie, nežiaduce pigmentácie, granulómy či alergické reakcie.

Výhodou neinvazívneho zákroku je, že ihneď po ošetrení sa môže pacient zapojiť do bežného života, nie sú potrebné žiadne obmedzenia.

Aktualizované: 06.03.2014

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Súvisiace skúsenosti

Neinvazívny lifting

100% spokojnosť. Založené na 34 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.