Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

7. 11. 2018 · Aktualizácia: 13. 11. 2018

Možný výsledok zväčšenia pŕs

Nedôveryhodný výsledok

O lekárovi

Hodnotenie:
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Moj problem je,ze sa bojim vysledku,nakolko som bola uz na 2 konzultaciach s roznymi lekarmi a jeden z nich mi povedal,ze nakolko mam malo podkozneho tuku,tak mi nezarucuje vysledok.. Vraj by sa mi implantat mohol aj vlnit...Tiez mam problem,ze mam velmi zilnate prsia...Nedali by sa nejako odstranit aj tieto zily??

2

Komentáre (2)

Ahoooj, mne sa presne takto isto vyjadril tiež zatiaľ jeden doktor, ale mám naplánované ešte 2 konzultácie u 2 iných lekároch. Mám malo podkožného tuku, kedže som chudunká a vraj to bude vyzerať zle. Nechceš si napísať email? Ak si z Košíc vedeli by sme sa baviť o konkrétnych lekároch a podeliť sa o informácie :)
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Operácia a modelacia pŕs s implantátmi
Ahojte chcem sa opýtať podstúpil tu niekto operáciu pŕs vloženie implantátov a modelacia prs. Ak áno chcem sa opýtať ako to vyzerá po zákroku aká je bolesť a podobne. Nech viem čo má približne čaká. Ďakujem :)

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.