Niťový lifting

Stojí to za to
92%
Stojí to za to
Na základe 15 príbehov
Priemerná cena
562 €
Priemerná cena
Podľa 59 odborníkov
  • Lokálna anestézia
  • Nevyžaduje hospitalizáciu
  • Menej ako 1 hodina zákroku
  • Nevyžaduje kľudový režim
  • Okamžité výsledky
  • Dočasné výsledky

Čo je niťový lifting?

Čo je niťový lifting

Niťový lifting možno použiť na rôznych častiach tela

Niťový lifting je minimálne invazívnou alternatívou k známemu faceliftu. Až donedávna bol facelift jediným spôsobom riešenia problémov s laxnou pokožkou tváre a príznakmi starnutia. Nie každý je však ochotný alebo schopný podstúpiť chirurgický zákrok. Ak ste v tejto skupine, určite oceníte, že sa vyvinul nový typ metódy na omladenie pleti, ktorý dočasne nahrádza chirurgický facelift.

Niťový lifting je metóda vyhladenia vrások a napnutia kože pomocou rôznych typov nití, ktoré sa zavádzajú do podkožia. Zákrok je minimálne invazívny, má krátku dobu prestojov a môžu ho využiť aj mladší ľudia u ktorých sa objavili prvé vrásky. V súčasnosti čoraz častejšie nahrádza klasický facelifting, ktorý je pre pacienta veľkou záťažou a vyžaduje náročnejšiu rekonvalescenciu. Pri niťovom liftingu sa dočasné nite používajú na vytvorenie jemného, ​​ale viditeľného „liftingu“ v koži. Je to kratší typ procedúry, ktorá sa zameriava na príznaky starnutia. Cieľom je subkutánne umiestnenie nití, ktoré sa ťahajú, aby sa dosiahol požadovaný efekt liftingu pokožky. Nite sa najčastejšie používajú na strednú časť tváre, čeľusť (brada) a zdvíhanie krku.

Ako zistím či som vhodný kandidát na niťový lifting?

Ako zistím či som vhodný kandidát na niťový lifting?

Pacientka pred a po aplikácii nití (MUDr.Dominika Kevická)

Niťový lifting je čoraz populárnejší najmä medzi ženami, ale v súčasnosti sa o tento zákrok vo veľkej miere zaujímajú už aj muži. Ak máte mierne ovisnutú pokožku, napríklad v oblasti tváre a chceli by ste získať vypnutejší vzhľad, potom vám toto ošetrenie poskytne všetky výhody liftingu bez rizika chirurgického zákroku.

Typickým kandidátom na niťový lifting je niekto okolo 30 a 50 roku života. Mali by ste byť vo všeobecnosti v dobrom zdravotnom stave. Ak si ešte len začínate všímať známky starnutia, môžete mať najväčší úžitok práve z niťového liftingu. Ak hľadáte nechirurgické ošetrenie, ktoré odstráni vrásky a ochabnutú pokožku na lícach, tvári, krku a dekolte, je pre vás najlepším riešením toto minimálne invazívne ošetrenie. Obnovte harmóniu a mladosť svojej tváre bez toho, aby ste išli pod nôž.

Ako si vybrať vhodného lekára

Ako si vybrať vhodného lekára

Niťový lifting je vhodný pre mužov aj ženy

Aj keď sa nejedná o chirurgický zákrok, mali by ste si dať záležať pri výbere vhodného lekára. Je množstvo ciest podľa ktorých môžete zistiť informácie o lekárovi. Nájdite si čas a zamerajte sa na recenzie lekárov, ktorí tento zákrok vykonávajú a zistite, ako boli pacienti spokojní. Prípadne môžete osloviť konkrétnych ľudí, ktorí už niťový lifting podstúpili a opýtať sa ich na výsledky a skúsenosti s lekárom, ktorý im zákrok vykonával. 

Tento zákrok sa stal u nás veľmi obľúbený a vyhľadávaný. Dá sa povedať, že v súčasnosti je v estetickej medicíne hitom medzi minimálne invazívnymi ošetreniami proti starnutiu. Na internete môžete nájsť množstvo fotografií pred a po, ktoré vám môžu uľahčiť rozhodovanie. Nezabudnite však, že každý sme iný a výsledok nemôže byť nikdy totožný s inou osobou. Každý lekár sa ale aj tak vždy snaží priblížiť našim predstavám a očakávaniam. Niťový lifting by mal vykonávať len preškolený a certifikovaný lekár. U skúseného lekára je pravdepodobnosť možných komplikácii oveľa menšia.

Bibliografia

Ceatus Media Group LLC. 2020. Thread lift. Dostupné na: https://www.yourplasticsurgeryguide.com/face-lift/thread-lift/.[Dátum: 25.11. 2020]

Envy klinika. 2020. Niťový lifting. Dostupné na: https://www.envyclinic.sk/sk/oddelenia-a-zakroky/nitovy-lifting-. [Dátum: 25.11. 2020]

Perfect visage. 2021. Niťový liftinghttps://www.perfectvisage.cz/s... [Dátum: 29.12. 2021]

"Obsah uvedený na tomto portáli je len informatívny, nemôže za žiadnych okolností nahradiť individuálnu konzultáciu s odborníkom na plastickú chirurgiu a estetickú medicínu alebo súvisiacimi odbormi. Ak uvažujete o podstúpení zákroku (alebo máte akékoľvek pochybnosti alebo otázky), obráťte sa na svojho lekára. Estheticon nepodporuje ani neschvaľuje žiadny obsah, ošetrenie, produkty, názory, zdravotníckych pracovníkov ani žiadny iný materiál či informácie obsiahnuté v tomto texte ani inde na tomto webe."
Zobraziť lekárov