AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň
AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň

AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň Premium

(62 Recenzií) ·97% odporúča
Ohodnotiť
Školská 11, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 7 hodín
AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň
AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň Premium
(62 Recenzií) ·97% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 5277 návštevy profilu

Súkromná klinika plastickej chirurgie Aesthetica, ktorú založil MUDr. Dušan Červeň, posúva hranice estetickej chirurgie na nové úrovne. Estetika, z ktorej vychádza jej názov, je veda o kráse, a plastickú chirurgiu môžeme považovať za určitý druh umeleckého prejavu. Prirovnať ju môžeme ku sochárstvu, no o to je náročnejšia, že plastický chirurg pracuje so živým materiálom. Plastický chirurg by preto mal ovplývať určitým estetickým cítením, vedieť sa vžiť do kože klienta a dokázať zosúladiť jeho predstavy so svojimi predstavami a schopnosťami medicíny. Presne toto robí MUDr. Dušan Červeň spolu so svojimi kolegami MUDr. Jánom Zeleňákom a MUDr. Ivanom Žiklom na klinike estetickej chirurgie Aesthetica.

MUDr. Dušan Červeň a klinika estetickej chirurgie Aesthetica Vám ponúkajú širokú škálu skrášlovacích zákrokov. Zväčšenie prsníkov implantátmi, tzv. augumentácia, modelácia alebo pozdvihnutie prsníkov, zmenšenie prsníkov, výmena prsných implantátov, ich odstránenie. Pre mužov ponúkajú i operáciu gynekomastie.

V ponuke skrášlovacích zákrokov tváre majú lifting čela, zdvihnutie obočia, kompletný facelift v celkovej anestéze, korekciu horných i dolných mihalníc, operáciu uší, celkovú operáciu nosa – rhinoplastiku, či zväčšenie pier v lokálnej anestéze.

Telo Vám potom dokážu skrášliť korekciou poklesu kože brucha, liposukciou stehien a bokov, liposukciou brucha a kolien, liposukciou ramien i chrbta, Ponúkajú i vloženie lýtkových implantátov, alebo pre ženy korekciu malých pyskov.

Kliniku estetickej chirurgie Aesthetica MUDr. Červeň otvoril 1. februára 2014 v Banskej Bystrici. Na ulici Školská 11/A, kde sa klinika nachádza, leží v susedstve niekoľkých škôl, vrátane Strednej zdravotníckej školy.

Klinika disponuje 2 operačnými sálami, kde sa ročne vykoná viac ako 1200 zákrokov. Po operácii si môžete oddýchnuť na jednom z 10 dostupných lôžok, kde sa budete cítiť maximálne komfortne a luxusne. Vyšetrenia prebiehajú v jednej z 3 ambulancií. Pracovisko kliniky spĺňa tie najvyššie štandardy pre potreby plastickej a estetickej kliniky. MUDr. Dušan Červeň s MUDr. Žiklom a MUDr. Jánom Zeleňákom Vás na konzultácii vždy privítajú s úsmevom. Za najdôležitejšiu považujú osobnú konzultáciu a kontakt s klientom, teda s Vami.

Cena za konzultáciu:

  • 20

Zákroky

Dermatológia

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Recenzie (62)

4.9
priemerné hodnotenie
97% odporúča

Dobry deň :)pred mesiacom som absolvovala operáciu pŕs aj s modelovaním . Chcem sa z celeho srdca poďakovať pánovi doktorovi Cervenovi ,ktorý mi splnil moj sen a spravil mi tie najkrajšie prsia ❤️ Úžasný ,vtipný ,milý človek a veľký odborník 😊 veľmi...Čítať ďalej

celkova rhinoplastika, spicka urobena ok, koren prilis znizeny, jedna kridlova chrupavka neprisita, nemal son to nechat na chirurga, mal som si urobit lepsi prieskum, potreboval som iba spicku nie celkovu,

AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň
AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň · 3. 3. 2023

Zdravím.
žiaľ neviem o koho ide ani si nespomínam na pacienta s podobnou sťažnosťou kde sme niečo podobné riešili. So skúsenými a serióznymi plastikmi sme sa zhodli na tom že štatisticky aj najlepší plastici na rhinoplastiky majú 10-15 % reoperácií. Niekedy sa pochybí a niekedy si príroda s výsledkom spraví niečo po svojom. Neviem o mojom pacientovi kde by som prehnane znížil koreň nosa a neprišil chrupavku. Dúfam že sa nejedná o viacročnú záležitosť, lebo riešiť niečo s operatérom po veľa rokoch by bolo divné. Stáva sa to ale medzitým sa mohlo udiať čokoľvek. Navyše každý pacient podpisuje informovaný súhlas kde sa spomína možnosť prípadnej nutnosti reoperácie. A čo sa týka zlého výberu chirurga - nosy som robil už pred rokom 1990 v ktorom som atestoval, atestačná operácia bola rhinoplastika, atestačná práca-“Rekonštrukčné operácie na nose”. Nutnosť reoperácií sa navyše netýka len nosov. U augmentácí do 3 rokov od operácie dochádza k reoperáciám v 30% prípadov. S pozdravom Dr. Červeň

Celý príbeh (Rhinoplastika):
polovicna prace chirurga

Som 4 mesiace po agumentacii implantaty Nagor anatomicke, stredny profil 400g co jest 360ml, rez z podpazusia. Vzdy som mala prsia velkosti 75C po 3 detoch ostali len A/B. Navrhovane mi boli 460g vysoky profil no bala som sa velkosti a vahy implantat...Čítať ďalej

Veľmi smutný príbeh . Lekár aj jeho tím pri operácii zlyhali a zabudli v mojom tele GAZU ktorá mi spôsobila obrovské problémy. 6 mesiacov trvalo medzi súdne pojednávanie počas ktorého lekára nebol ochotný odškodniť ma, nedostala som žiadne písomn...Čítať ďalej

AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň
AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň · 6. 9. 2022

Dobrý deň.
Pacientku som kontaktoval hneď, ako som sa o tomto probléme dozvedel a hneď som vyjadril svoju ľútosť a snahu veci vyriešiť k jej spokojnosti. Jedná sa o nepríjemnosť, ktorá sa môže stať každému kto niečo robí aj pri najväčšej opatrnosti. Práve pre takéto záležitosti, kedy napriek maximálnej snahe nie je možné úplne vylúčiť zlyhanie ľudského faktora, sme poistení voči chybe pri výkone povolania. Požadovanú sumu zaslala pacientka v júli tohto roku, poisťovňa ju však potrebuje zdokladovať.
Som presvedčený, že pri kontrolách na Slovenku by sa zistilo, že sa jedná o tampón a odstraňovali by sme ho z jazvy pod prsníkom odkiaľ bol implantát vkladaný. Kontroly boli doporučené a sú štandardom na našom pracovisku, aby sme v pooperačnom období včas odhalili prípadné komplikácie.
Verím, že pri kontrolách u nás to mohlo dopadnúť inak so zreteľom znížiť traumatizáciu našej pacientky a v snahe vyjsť jej maximálne v ústrety .
S pozdravom MUDr. Červeň

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (76)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (42)

Požiadajte AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (23)

Strata citu v prsiach
Odpoveď odborníka · 17. 1. 2023
Dobrý deň. Je to po takejto opetácii úpne normálne. Býva to vo väčšej alebo menšej miere nie je to chyba operatéra. Chyba je ak Vás na to neupozornil pred operáciou, alebo počas kontrol. S pozdravom Červeň
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!