AESTHETICA
AESTHETICA

AESTHETICA Premium

(58 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Školská 11, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
AESTHETICA
AESTHETICA Premium
(58 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 505 návštev profilu

Súkromná klinika plastickej chirurgie Aesthetica, na čele s MUDr. Dušanom Červeňom, posúva hranice estetickej chirurgie na nové úrovne. Estetika, z ktorej vychádza jej názov, je veda o kráse, a plastickú chirurgiu môžeme považovať za určitý druh umeleckého prejavu. Prirovnať ju môžeme ku sochárstvu, no o to je náročnejšia, že plastický chirurg pracuje so živým materiálom. Plastický chirurg by preto mal ovplývať určitým estetickým cítením, vedieť sa vžiť do kože klienta a dokázať zosúladiť jeho predstavy so svojimi predstavami a schopnosťami medicíny. Presne toto robí MUDr. Dušan Červen spolu so svojim kolegom, MUDr. Ivanom Žiklom, na klinike estetickej chirurgie Aesthetica.

Klinika estetickej chirurgie Aesthetica Vám ponúka širokú škálu skrášlovacích zákrokov. Zväčšenie prsníkov implantátmi, tzv. augumentácia, modelácia alebo pozdvihnutie prsníkov, zmenšenie prsníkov, výmena prsných implantátov, ich odstránenie. Pre mužov ponúkajú i operáciu gynekomastie.

V ponuke skrášlovacích zákrokov tváre majú lifting čela, zdvihnutie obočia, kompletný facelift v celkovej anestéze, korekciu horných i dolných mihalníc, operáciu uší, celkovú operáciu nosa – rhinoplastiku, či zväčšenie pier v lokálnej anestéze.

Telo Vám potom dokážu skrášliť korekciou poklesu kože brucha, liposukciou stehien a bokov, liposukciou brucha a kolien, liposukciou ramien i chrbta, Ponúkajú i vloženie lýtkových implantátov, alebo pre ženy korekciu malých pyskov.

Klinika estetickej chirurgie Aesthetica bola otvorená 1. februára 2014 v Banskej Bystrici. Na ulici Školská 11/A, kde sa klinika nachádza, leží v susedstve niekoľkých škôl, vrátane Strednej zdravotníckej školy.

Klinika disponuje 2 operačnými sálami, kde sa ročne vykoná viac ako 1200 zákrokov. Po operácii si môžete oddýchnuť na jednom z 10 dostupných lôžok, kde sa budete cítiť maximálne komfortne a luxusne. Vyšetrenia prebiehajú v jednej z 3 ambulancií. Pracovisko kliniky spĺňa tie najvyššie štandardy pre potreby plastickej a estetickej kliniky. MUDr. Červenň s MUDr. Žiklom Vás na konzultácii vždy privítajú s úsmevom. Za najdôležitejšiu považujú osobnú konzultáciu a kontakt s klientom, teda s Vami.

Cena za konzultáciu:

  • 20

Zákroky

Dermatológia

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Recenzie (58)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Zväčšenie prsníkov- Nagor, 515 ml, MUDr. Červeň, Aesthetica, B. Bystrica, splnil sa mi sen

Zväčšenie prsníkov, MUDr. Dušan Červeň, ďakujem za krásnu a dokonalú prácu

Zväčšenie pŕs u MUDr. Červeňa v Banskej Bystrici – stredný profil 465ml-splnený sen

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte: AESTHETICA o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (24)

Lekári z pracoviska

Požiadajte: AESTHETICA o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!