Nad zvacsením prsníkov som rozmyslala uz dlhsie, vela som sledovala recenzie

Nad zvacsením prsníkov som rozmyslala uz dlhsie, vela som sledovala recenzie

Sarach

Uz dlhsie som nadtymto zakrokom rozmyslala, vela som sledovala internet recenzie a nakoniec som sa rozhodla pre tuto kliniku a Dr.Sipku. Nic lepsie som urobit ani nemohla. Je to nadherna klinika s najmilsim personalom na svete od kociek na recepcii po sestricky, doktorov...Na konzultacii sa ma Dr. Sipka dokonca snazil prehovorit ze to az tak nepotrebujem, ale nakoniec som sa rozhodla ze predsa len moja tuzba je silnejsia. Operacie som sa nebala vobec jedine ci to bude boliet ked sa zobudim. Bala som sa uplne zbytocne. Nic ma nebolelo, troska som citila palenie ked som sa isla postavit co trvalo asi 10dní. Stichy som mala vstrebatelne a pod prsnikom. Pooperacnu podprsenku som nosila 6 tyzdnov. Teraz som 3m po operacii a citim sa super prsia mam take ako som chcela. Urcite odporucam vsetkym zenam ktore sa nevedia rozhodnut alebo sa boja bolesti. Za mna urcite ano.

Zobraziť príspevky6 Skryť príspevky6
Barbora99

Zdravím prosím vás koľko máte ml a vaše výška váha ? :)

Zobraziť odpoveď 5
Sarach

Dobry den mam 162cm 60kg a davali mi 290cc anatomicky implantat :)

Odpoveď na Sarach
Barbora99

Ďakujem za info pýtam sa lebo idem aj ja máte ich krásne vyzerajú byť také veľké sú krásne ☺

Odpoveď na Barbora99
Sarach

Ďakujem no tym ze ja som mala a ja som svoje prsia mala take B mne toto stacilo a vy si ake idete davat? :)

Odpoveď na Sarach

Okrúhle 375 a základ mám A a tiež idem na eveclinic

Odpoveď na Barbora99
Sarach

Ja som velmi spokojna urcite budete aj vy :)

4m po operacii a citim sa vyborne

4m po operacii a citim sa vyborne

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania