Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

1 príspevok · Zhrnutie príbehu:

Operácia horných viečok bez modriniek

Stojí to za to
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Dňa 30.marca 2016 som absolvovala operáciu horných očných viečok u pána primára Gubu.Je to veľmi milý človek a šikovný chirurg.Jeho prístup je nielen vysoko odborný,ale predovšetkým prívetivý,ľudský, citlivý a pokojný.Už pri vstupnej konzultácii som bola presvedčená,že som si vybrala toho správneho lekára.Tak isto aj sestričky sú tu milé a veľmi ochotné.V cene zákroku je zahrnuté všetko,nič viac sa ďalej nedopláca...konzultácia,operácia,2x pooperačná kontrola,prenocovanie pod odborným dohľadom spojené s podaním liekov,ľahkej večere ,raňajok,kávy alebo čaju.Prostredie v tomto zariadení sa jednoznačne líši od klasickej studenej a nepríjemnej nemocnice.Cítila som sa tu veľmi dobre a bez zbytočnej nervozity.Čo sa týka samotného zákroku,nie je to nič hrozné,čo by sa nedalo vydržať.Pán primár so mnou po celý čas komunikoval,aby odľahčil prípadné napätie a odviedol moju pozornosť.Po operácii som nemala absolútne žiadne podliatiny ani modriny,iba mierne opuchnuté viečka.Túto kliniku a primára Gubu môžem odporučiť každému bez zaváhania.Ja som maximálne spokojná. ĎAKUJEM za super odvedenú prácu pán doktor !!!

2

Komentáre (2)

Koľko vás celý zákrok stál prosím?
Koľko dlho ste mali viditeľné jazvy?
Ďakujem :)
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Dobrý večer Martina, ďakujem za skúsensoť. Ako ste mali znecitlivené viečka, keď Vám ich operovali a ako dlho trvala samotná operácia? Určite Vám to krásne omladilo tvár. Máte fotku pred a po operácii? Jana
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.