Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

9. 4. 2018 · Aktualizácia: 17. 4. 2018

Ovisnuté prsníky, úprava bradaviek

Nedôveryhodný výsledok
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Od roku 2013 mam implantaty značky Mentor / 430 cc /. No bohužiaľ časom mi už ovysaju prsia a bradavky mám dosť veľké a smerom dolu až príliš. Chcela by som mat znovu pekne plne stojacim prsia s upravenými bradavkami. Chcela by som sa informovať o lekároch aké sú cenové relácie.

1

Komentár (1)

Ahoj Annamaria, pozri sa na odkaz, ktorý Ti posielam. Nájdeš tam zoznam lekárov, ktorí sa venujú výmene implantátov, prípadne úprave - modelácii prsníkov. https://www.estheticon.sk/chirurgovia/vymena-implantatu https://www.estheticon.sk/chirurgovia/modelacia-prsnikov-breast-lift-mastopexe
Keď budeš prechádzať dané kliniky a lekárov, môžeš si i hneď prečítať recenzie od uživateliek, ktoré už operáciu u neho podstúpil. Najlepšie by bolo navštíviť lekára osobne, aby si Ťa prehliadol a odporučil najvhodnejší postup. Väčšinou sú i konzultácie spoplatnené, ale aspoň hneď na začiatku si môžeš utvoriť na lekára názor podľa toho ako na Teba zapôsobí.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.